Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 10 éves gyereket a moziba...

10 éves gyereket a moziba beengednek 16+-os filmre?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy Batman rajongó a gyerek, aztán a Jokerre szeretném elvinni.

2019. okt. 4. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz az még neki való. Amúgy beengedni beengedik, már hárommillió ilyen kérdés volt, a korhatár az csak ajánlás, nem szabályzat. Elvileg egy újszülöttet is bevihetsz horrorfilmre is, csak utána majd legyen aki fizeti a pszichológust.
2019. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Batman nincs is benne.
2019. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Supermantól a Zöldíjászik mindet szereti.
2019. okt. 4. 21:29
 4/10 anonim válasza:
Na mit gondolsz, észlény?
2019. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek pláne nincsenek benne.
2019. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden ilyen szuprhős/gonoszt szeret.
2019. okt. 4. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
igen beengedik
2019. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Beengedik, de szerintem nem biztos, hogy nekivaló alkotás, nem is feltétlenül az erőszak miatt, hanem a film szociális, társadalmi mondanivalóját nem feltétlenül értené, értékelné ennyi idősen. Ez egy pszichológiai thriller/dráma, nem pedig egy akció/kaland film, mint a legtöbb szuperhősös alkotás.

Ez inkább olyan, mint a Taxisofőr c. film, az is volt a fő inspiráló, az elé se ültetnék le egy 10 éves gyermeket.

2019. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
cinema city-ben 100% beengednek! mondani fogják hogy korhatáros, stb. de szerintem azt te is tudod:DD
2019. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miért szeretnéd bevinni a 10 éves gyereket egy ilyen filmre? Mellettem a 18 éves forma lányok is nevetgéltek, mert nem fogták fel, hogy mi a film mondanivalója, egy tízéves gyerek végképp nem fogja. Nem véletlenül 16 karikás a film, felnőttként is elég megrázó, és nem azért, mert véres vagy horrorisztikus lenne.
2019. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!