Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe a kentaur rajzfilmnek?

Mi a címe a kentaur rajzfilmnek?

Figyelt kérdés

Régen láttam, azt hiszem kazettán, de ez nem biztos. (Ez nem kitaláció, létezik ez a film)

Volt benne egy kentaur apuka, aminek szarvai voltak, talán az ördögöt akarta jelenteni, és volt két kis kentaur fia, akiknek mesélt. Így kezdődött a film. Volt még benne egy királylány, vagy nemesi lány, aki kiment a kertben lévő szökőkút hoz és ott megleste őt a fiú, akivel a végén össze is jött. Aztán volt még egy tavas barlang, amin keresztül csak egy csónakkal tudtak átkelni, és annak az evezője talán halott volt, nem tudom, és volt még benne egy haromfeju kutya is.

Fogalmam sincs, mi a címe, de régen nagyon szerettem, jó lenne megtalálni.

Köszi szépen!



2019. okt. 6. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy most 18/L vagyok, szóval olyan 10-12 éve láthattam.
2019. okt. 6. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Tinti kalandjai

Én nekem is kedvencem volt.

2019. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ez az de azért köszönöm 💙
2019. nov. 30. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!