Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek illik ezekhez a...

Szerintetek illik ezekhez a Harry Potter szereplőkhöz a magyar szinkronhangjuk?

Figyelt kérdés
A Black nővérekre gondolok.A vad Bellatrixnak valami erősebb hangot képzelnék el. Narcissát, amikor meghallottam hirtelen egy 10 éves kislány jutott eszembe xd. Így is elég félős lett a karakter a filmben így meg aztán pláne.

2019. okt. 9. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bella hangját szeretem. Talán pont az tetszik benne, hogy nem egy mély, rekedtes hang, hanem "ártatlan", de jól hozza az idegbeteget. Ez olyan ambivalens:D De ez így jó, Bellareix szép is, csak egy kicsit őrült. De nem akarnám, hogy lecseréljék. Meg amúgy máshol is ilyesmi hangja van, van multilanguge avada kedavra videója, ott ha megnézed, kb mind hasonló típus.

Narcissáéval sincs igazán bajom. Lehet, mással jobb lenne, de így se rossz.

Valójában egy kivétellel minden hangot szeretek a HP filmekben.

2019. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És melyik a kivétel?
2019. okt. 9. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lunáé. De igazából az sem úgy nem tetszik szerintem, hogy nem passzol. Hanem volt régen a Disney-en a Sony a sztárjelölt, amit én utáltam. És abban volt egy idegesítő kislány, talán Zoe, akit én még annál is jobban utáltam. (De nem biztos, szerintem max 1-2 részt láttam.) Na és neki szintén Kántor Kitti volt a hangja, és annyira hozzá kötöm... Szóval így nem bírom, de ez nem feltétlenül azért van, mert nem jó a hang, hanem a rossz asszociáció miatt. De furcsa, a Phineas és Ferbben Isabellának is ő a hangja, de ott valahogy más, nem zavar.

Na mindegy. Azért, ha egy embert lehetne kérni, hogy újraszinkronizáljanak, nálam Luna lenne az.

2019. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem aranyos az a hang. Én a Sony a sztárjelöltbe anno csak bele-bele néztem. De az nagyon régen volt nem is tudom már, egyedül az a nagyképű srác rémlik belőle (Chad? Talán) meg, hogy Demi Lovato volt a főszereplő.
2019. okt. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!