Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire reális,...

Szerintetek mennyire reális, hogy a Gladiátor 5 oscar díjat nyert?

Figyelt kérdés

Lehet elfogult vagyok

de szerintem többet érdemelt volna.

Főleg úgy, hogy a Számkivetett nem volt ellenfele, hiszen egyet sem kapott.


2019. okt. 10. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ennyit érdemelt

Jó film, de messze nem a legjobb és vannak azért hibái

2019. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1 még minimum kellett volna a legjobb férfi mellékszereplõnek!
2019. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy a zene és férfi mellékszereplő még jöhetett volna.
2019. okt. 11. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szimpátia szavazás. Kicsit sem szakmai.
2019. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, sokan így gondolják, azért én nem mondanám, hogy így van. Biztos sokan nem szakmai, hanem szimpátia alapon szavaznak, de ezért jó, hogy sokan döntik el, talán így kisebb az esély arra, hogy a szimpátia szavazók akarata érvényesüljön. Persze tévedhetek, de szerintem így van. Én sem tudnék szakmailag dönteni, de mondjuk én nem is vállalnám el. Ezért jó egy ilyen poszt is pl, mert lehet, hogy úgy gondolom, hogy a Gladiátor még érdemelt volna, de lehet, hogy mások máshogy gondolják.


A Számkivetett sem kapott. Anno a Remény rabjai sem és még mennyi nagyon jó film nem kapott egyet sem, persze ez attól is van, hogy erős volt az az év.

2019. okt. 13. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem szakmai, nehéz megmondani, hogy miért és ki kap díjat. Mindig aktuális politika és kedv kérdése, mikor kap még egy díjat.


Te azt mondod, még egy díjat megérdemelt volna. Te melyik díjat adtad volna ez és Miért?

2019. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a férfi mellékszereplő és a zene.
2019. okt. 14. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Átugrotta a szemem, bocsi.

A zene igen jó volt! Nekem is jobban tetszett, mint a Tigris és a sárkány zenéje.


Benicio színészileg és karakter kidolgozásban is jobb volt.

2019. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!