Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja megmondani egy film...

Ki tudja megmondani egy film címét, amit a '80-as évek végén vagy a '90-es évek elején vetítettek a tévében?

Figyelt kérdés
A film négy fiúról szólt, akik mintha valami bentlakásos iskolába jártak volna, tizenpár évesek lehettek, és közös elhatározással úszni tanultak. Ezt, amíg rossz volt az idő, víz nélkül csinálták: ahol csak vízszintes felületet találtak (padon, kerítés tetején, bárhol), hasra vágták magukat, és lelkesen gyakorolták a mellúszás kar- és lábtempóját. Aztán, amikor beköszöntött a jóidő, lementek valami természetes vízhez, hogy próbára tegyék a "tudásukat". Az egyik fiú rögtön elgyávult, be sem ment a vízbe. A másik talán térdig sétált be, de tovább nem ment. A két bátor megfulladt. Emlékszik erre valaki?

2019. okt. 12. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Szerintem hagyd fel a keresést, ne húzd le magad ilyen gondolatokkal.
2019. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Magyar vagy külföldi film?

Műfaja dráma?

A fő cselekmény az volt, hogy meg akarnak tanulni úszni?

2019. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem többre, mint amennyit leírtam. Valamiért magyarnak gondolom, de színészt például nem tudnék megnevezni. A fő motívum abban az értelemben biztosan az úszás volt, hogy erre volt felfűzve a történet, de egészen biztosan fontos szerepe volt a fiúk élethelyzetének is (csak hát ilyen részeltekre nem emlékszem). És dráma kellett hogy legyen, ha a befejezést nézem.
2019. okt. 14. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyám látta, de ő sem emlékszik sokra. Szerinte rohadt abszurd, de kivételesen nem magyar. Mindenesetre ha rájön valaki, engem nagyon érdekelne :D meg ha én szerzek vmi infót szólok
2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
itt egy lista, hátha: [link]
2020. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Napola-a führer elit csapata (2004)
2020. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős. A fiúk nem egykorúak amúgy, van kissebb is, és sokszor kiszöknek? Ez ugrott be
2020. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Itt is megkérdezheted:

[link]

2022. márc. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Nem tudom.
2022. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!