Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek idén a Bosszuállók...

Szerintetek idén a Bosszuállók:Végjáték vagy a Joker lett a jobb film?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Összehasonlíthatatlan. Az egyik egy 11 éve épített univerzum egy bizonyos szakaszának lezárása, ahol az emberek megkedvelték a karaktereket, így a hibákat is könnyebben elnézik neki és sokkal befogadóbbak vele az emberek, ráadásul más stílus is. Míg a Joker egy önmagában álló film egyelőre, ami egy karakterdráma, egyetlen emberre összpontosít. Szerintem összehasonlíthatatlan.
2019. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A végjáték első része is elég középszar volt, szóval látatlanban a Joker.
2019. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez két teljesen különböző kategória.

Számomra a maga műfajában mindkettő csúcs.

Joaguin Phoenix pedig egy zseni és mindig is szerelmes voltam bele egy kicsit.

2019. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Istenem, nem hiszem el, hogy ide jutottunk :D

A Végjáték egy totál középszerű béna film, amit jól felhypeoltak és a sok hülye elhiszi, hogy mennyire epikus meg stb.

Közben meg egy rakás szar.

Mivel jön az újabb hullám, így már a kutya nem fog emlékezni 5 év múlva erre a hülyeségre, ahogy az összes többi futószalagon érkező marvel filmre se.

Ezzel szemben a Joker ott kezdődik, hogy már csak maga JP teljesítménye miatt egy élmény és a filmtörténet egyik kiemelkedő momentuma, amit elő fognak szedni még 10 év múlva is, úgy mint Jack Nicholson-t, Heath Ledger-t.

Jah és a fő hülyeség, hogy nem lehet összehasonlítani.

Dehogynem lehet, azt kell nézni, hogy kategóriájában mit ért el.

2019. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó? Miről beszélsz? Hova jutottunk? Teljesen ugyanaz a véleményem mint neked. Én nem irtam hogy a Bosszuállók jó lenne, csak megkérdeztem az embereket :)

Tudod pro kontra. :)

2019. okt. 16. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem jó lett a Bosszúállók is, bár engem az időutazósdi zavart benne, de maga a látvány, a karakterek, a dráma nagyon ott voltak, szóval én azt is szerettem, és le a kalappal hogy 11 év és 23 film után mekkora univerzumot raktak össze.

A Jokert még nem láttam, így arról nem tudok véleményt mondani, de nálam pont annak van izzadtságszaga, eddig már milliószor láttuk Jokert a filmvásznon, első Batman, Sötét lovag, Suicide Squad stb., kezd unalmas lenni a téma. Ettől még persze lehet jó a film.

2019. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

13:10

Nekem is unalmas volt,sőt be sem jött eddig az egész Batmanosdi.

De a Joker mindent visz. Nézd meg!

2019. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

"de nálam pont annak van izzadtságszaga, eddig már milliószor láttuk Jokert a filmvásznon"


3 Joker van, az is 3 évtized alatt futott le, ráadásul mind tök kidolgozott.

És akkor izzadtságszaga van.

A 10 év alatt lerakott 342 darab Marvel filmeknek bezzeg nincs izzadtságszaga :D

2019. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem feltétlenül szerencsés összevetni őket, de ha már kiírtál egy ilyen kérdést, elárulom, hogy láttam mindkettőt, a Bosszúállókat anélkül, hogy bármelyik korábbi Marvel filmet megnéztem volna (elrángattak a haverok, na), valószínűleg hiba volt abból a szempontból, hogy nem ítélhetem meg úgy, ahogyan kellene. A Joker tényleg megállja a helyét önmagában is, ugyanúgy működhetne egy teljesen random csávó személyes tragédiájaként. Nyilván az utóbbi tetszett jobban így, de meg merem kockáztatni, hogy akkor sem lenne másképp, ha otthon lennék Marvel témában, mert jobban bejön maga a stílus/műfaj. Szubjektív vélemény volt.
2019. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Bosszuállok bár elsirtam magam mikor tony meghalt
2020. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!