Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking deadhoz hasonló...

Walking deadhoz hasonló zombis sorozat, amelyikben nem sírnak-rínak ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Most tartok ott benne hogy el kell hagyniuk a Börtönt (valahol az S04-ben), de kín-szenvedés átvészelni az ilyen sirdogálós részeket benne. Amúgy jó lenne, meg tetszik, de hogy az elmúlt kb. 8 részben egy mosolyt nem láttam senkin, egy poén nem volt elsütve, viszont már nincs olyan szereplő, akit ne láttam volna sirdogálni, hát ez valami borzasztó. Szóval ismertek olyan sorozatot, ami a WD-hez hasonló, de nem ennyire búval... a történetvezetés?

2019. okt. 16. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Z,mint zombi.
2019. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért az S05-öt még megnézheted, szerintem az volt a legjobb évad.
2019. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Z náció, ahogy az egyes írja, ezt meg kaszáld ahogy tudod, hacsak nincs végtelen időd
2019. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem ezt a Z mint zombit, ez bejön egyelőre, köszönöm a tippet :) Ismertek még valami hasonlót esetleg?
2019. okt. 17. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
És ez egyre rosszabb lesz.... :'(
2019. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
iZombie?
2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy drámasorozatban általában sírnak. Amúgy meg megnézném, hogy hasonló élethelyzetben neked sok kedved lenne-e nevetni.
2019. okt. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 az a oké, hogy sírnak, de ha nincs cselekmény mellette akkor egy fos.:)
2019. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez az Izombie aranyos, köszönöm ezt is! :)


7-es, igen, igazad van, úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy ismertek-e zombis 'nem dráma' sorozatot. Amúgy meg van egy-két olyan film is, ami dráma, mégsem sírnak benne (túl sokat).


Esetleg olyan van, ami ilyesmi poasztapokaliptikus környezetben játszódik, még ha nem is zombis?

2019. nov. 4. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Daybrake

[link]


Van hozzá szinkron is már. Röviden a történetről annyit, hogy kitört a háború, ledobtak olyan bombákat, amiktől minden felnőtt vérszomjas zombiszerű lénnyé vált és az utolsó emberi gondolatát ismételgeti azóta is. Emellett az állatok is mutálódtak. A túlélő gyerekek, fiatalok pedig mit csinálnak? Úgy van, klikkesednek, különböző frakciókba tömörülnek és nem feltétlenül kedvelik egymást. Vannak a sportolók (akik Mad Max féle járgányokkal járnak), a pompomlányok, steampunkok, gamerek, stb. Meg persze a számkivetettek, akik nem tartoznak sehová.


Eddig egy évad ment le, vannak furcsa, unalmasabb részek de a főszereplők jól el vannak találva. Főleg a kiscsaj, aki vagy felgyújt mindent, vagy felrobbant mindent vagy felrobbantja miután felgyújtotta. 😀

2019. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!