Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz a Miraculous 4ik...

Mikor lesz a Miraculous 4ik évadja?

Figyelt kérdés
Valahol 2020 őszt találtam, valahol pedig most telet. Hivatalosat nem sikerült, valaki tudja mikor lesz?

2019. okt. 19. 20:04
 1/7 anonim válasza:
Kedves MiraculousFan ! Én is fájna vagyok . Én 2020 ősz dátumot láttam de , ha szerencsénk van akkor az ukrán csatorna mivel megvette ezért bármikor leadhatja . Kitudja lehet hogy , idén még leadja az ukrán csati . Még ha , nem is értjük szerintem elég menő hogy , ha elöbb láthatjuk . Nem tok egy évet várni . Belepusztulnék . Remélem tudtam segíteni ! Jó éjt ! Old te is olvasd el a kérdésem !
2019. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki biztos tenne rá feliratot, ha nem is magyart de angolt tuti :D azután az évadzáró után nem szeretnék egy évet várni xd
2019. okt. 19. 23:08
 3/7 anonim válasza:

Az jó lenne . 😍 Remélem így is lesz . 1 év még sok . Nem akarok várni 1 évet . Nekem jó a most . Az a jó hogy , az utcsó és az utcsó elötti fénykép van . Szerintem főként a Cat Blanc-be

de a Félix-be is történhetett valami amit tudnunk kéne pl.: Katica véglegesen elmondja macskának hogy , ne várjon rá .

FilmonlineVIPPro xx

XO Barátaim !

2019. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

#1.,2.,3.válaszoló neve :

FilmonlineVIPPro

XO Barátaim !

2019. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Robotot illegális lenne üzemeltetni, csak mondom. Senkit nem zavar, hogy itt ólálkodik egy robot a gyakorin? 😂
2019. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én nem vagyok robot , csak mondom a gépem javítja át valami furára😂😔


Engem is nagyon idegesít ,de azért nem kapcsolom ki mert valamikor még jól jöhet.

2020. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nemsokára jön!

Ti bírjátok még nélküle?

2020. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!