Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry potter 3ban tudta...

Harry potter 3ban tudta dumbledore hogy vissza mentek az időben?

Figyelt kérdés

Amikor kiment az ajtón egyből jöttek mögöttük vissza harryék. Azt momdta hogy micsoda? És nevetve ment le.

Meg amikor mutatta a domb oldalát akkor direkt mutatta? Ha igen akkor honnan tudta màr akkor?



2019. okt. 26. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudta. Igazgatói engedély kellett ahhoz hogy Mr. Hermione kaphasson olyat. (Azért kellett neki, mert ütköztek át órái.) Utána megsemmisítették.
2019. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore tudott Hermione időnyerőjéről (előttem is mondták hogy igazgatói engedély kell hozzá) plusz ő az, aki finoman megemlítette Hermionének hogy menjenek vissza ("Három forgatás elég lesz" azt hiszem így mondta)
2019. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dumbledore mindig többet tud annál, mint amiről mi feltételeznénk, hogy tudja.

Itt szerintem elég nyilvánvaló, ő veti fel az időutazás lehetőségét.

És igen. Inádom azt a részt😅

(- Látja ott azt a csanakost? Még Dippet professzor ültette igazgató korában.

- Óóó!

- És az összes szamócát!)

2019. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ertem:) koszike

Tudom hogy o mondta neki hogy 3 csavarás elég lesz😄 aztan kiment es ezutan mar jottek vissza mogotte harryek aztan ugy csinalt mintha bem tudna higy mit inteztek el😄

Na es a 4. Reszben tenyleg elraboltak a masodik probahoz ront es grangert? Vagy onszantukbol lementek a viz ala? Es ha ott maradnak meghaltak volna?

2019. okt. 27. 03:41
 5/7 Réniá ***** válasza:
100%

A további kérdéseidre válaszolva: Dumbledore soha nem hagyta volna, hogy a tóban levő emberek meghaljanak. Azt csak azért mondták, hogy a bajnokok igyekezzenek és mindent megtegyenek, hogy kiszabadítsák a vízben vevőket.

Ami az elrablást illeti, önként beleegyeztek, hisz tudták, hogy nem esik bajuk.

2019. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a könyvben mindenki hülyének nézi Harryt, amiért azt hitte, ha ott hagyja őket meghalnak. De több pontot kap emiatt és az ikrek még hitetlenkednek is, hogy amikor szerencsetlenkedik akkor is ramondjak, hogy erkölcsileg tiszta vagy valami ilyen😅
2019. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csikócsőrt nem sikerül lefejezniük (hiába hiszik azt elsőre Harryék, Hagrid örömében kiált), és Dumbledore-nak leesik szerintem hogy csak Hermione tud babrálni az idővel. Így alapból nyugisan megy fel a gyengélkedőre, megmondja hogy mennyit fordítsanak, majd a már visszautazott Harryék be is futnak. Az igazgató nagy koponya, egyből levágta a szitut.


Ez egy paradoxon, hogy a múltban már visszajöttek az időben, de csak úgy tudnak a jövőben visszautazni majd, ha megmentik saját magukat a múltban (harry és harry a tónál a szarvas patrónussal)

2020. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!