Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri elkezdeni a "A semmi...

Megéri elkezdeni a "A semmi közepén" című sorozatot? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Picit olyasmi, mint a Rém rendes család volt. Egy vicces családi sorozat, sok helyzetben az ember magára ismer. De nem mindenkinek jön be. Szerintem nézz meg kb. két részt, utána már tudni fogod, hogy bejön-e.
2019. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Malcolm in the middle-re hasonlít, nem véletlenül sokgyerekes családi sitcom a "The middle" néven, erősen utal rá. Megnézel 3 részt (1 óra), ebből már el tudod dönteni, hogy tetszik-e a stílusa.
2019. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most pont azt nézem a comedy family-n

tök jó

2019. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elso evad nem a legsikeresebb de a tobbi feledhetettlen. Ketszer neztem meg minden reszt
2019. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Pont a héten fejeztem be ezt a sorozatot. Szerintem megéri elkezdeni, szerethető karakterekből áll, és tényleg nagyon szórakoztató, én 22 évesen, húgim 12 évesen és anyum is ugyanúgy tud nevetni rajta.
2019. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom!
2019. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!