Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narutoban ki nyerne ha...

A Narutoban ki nyerne ha harcolnanak?

Figyelt kérdés

Van az a hanzou aki legyozte a harim sannint siman, vagy Itachi nyerne egy harcban? Illetve danzou vsgy Itachi?

Vagy danzou vs hanzou?

kivancsi vagyok mert ez a harom karakter kb egy szinten van.



2019. okt. 27. 03:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy egy szinten vannak. Itachi sokkal erősebb mindkettőnél. Hanzou meg Danzou az már jobb kérďés alapból a szalamandrára tennék de danzónak se gyenge ráadásul van vagy 10 izanagija is. De Itachi ellen 2v1 ben is kevesek lennének az biztos.
2019. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 1#-essel. Itachi mindkettejüknél erősebb volt a sharingan technikái, illetve az esze miatt, ezért győzött volna, még ha fizikáisan nem is olyan erős mint mondjuk Hanzo.


Azt viszont hozzátenném, hogy amikor a 3 sannin harcolt Hanzoval, akkor azok nem voltak olyan erősek mint a Naruto sorozat kezdetekor. Szerintem ha azt az Orochimarut vesszük aki Sarutobi ellen harcolt, akkor ő egyedül is képes lett volna legyőzni Hanzot.

2019. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Ha jól emlékszek, akkor Mifune is legyőzte az Edo Tensei Hanzou-t, pedig akkor erősebb volt, mint életében, és hát Mifune bár remek szamuráj, a ninjutsuhoz nem igazán ért.
2019. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Uh értem köszike :)

szóval akkor Itachi elverné öket 2v1 ben is de a hanzo legyőzné danzout?

Na és Pain az erősebb vagy Obito?

Mert ugye Obito félt Itachitól azt mondta hogy megölte volna ha tudja ki ő. Viszont Itachi legyőzte az edo Nagatot aminek egybe az összes test ereje.

Akkor nagato-itachi-pain közül kik erősebbek?

2019. okt. 27. 14:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel Mifune legyőzte Hanzou-t, így Danzou is le tudná győzni. Hát Obito Rinnegan nélkül jóval gyengébb, mint Nagato. De a Kamui-val rendesen meg tudná szívatni, szóval biztos érdekes harc lenne. Rinnegannal viszont Obito játszva legyőzné. Elvégre ugyanaz a szem, és ugyanazokat is tudja. Obito viszont Uchiha-ként jobban tudja használni.
2019. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy van ahogy az utolsó válaszoló írja. Ha Obitonak is van rinneganja akkor talán valamivel erősebb mint Nagato. Ebben az esetben pedig mindketten erősebbek Itachinál.
2019. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért van különbség egy teljes rinnegan (mindkét szem) és az ami obitónak volt. Nem emlékszem hogy Obito hasznalta volta a Rinnegan képessegeit pl a rinne tensei chibaku tenseit. Az ő rinneganja csak a sixpath é válasban játszott szerepet six path ként szerintem könnyen legyőzné Nagatót a nélkül viszont szorult helyzetben, azt nem tagadom hogy a kamuival okozhatna egy két meglepetést de én ettől függetlenül Nagatora/Painre tennék.


Azt sem értem hogy az edo tenseies változatok miért erősebbek az eredetinél? Persze végtelen chakra és halahatatlan de akkor is egy 3. fél irányítja szóval nem teljes erővel/akarattal harcolnak. Ami nagyon sokat számít.

2019. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Dehat Obito nem is használta a rinnegant csak a szobrot idézte meg. Egy db rinnegannal nem sokra megy :o.

Szerintem így van:

Itachi legyőzné Obitot (ezt ő maga mondta is, meg mindig figyelte Itachit hogy megtalálja a gyenge pontját)

Pain-t is legyőzné ahogyan tette is. Itachi előnye a susanoo és a totsuka blade lenne meg a yata tükör ami elég erős kombináció. Ja és az amaterasu sem lenne hasztalan mint az edo-s nagatónál mert elégne és nem rakódna össze megint.

Pain meg legyőzné Obitot.

(Pain legyőzéséhez kellett kb egész konoha + a 9 farkú ereje, míg Obitot rinnegannal legyőzték hárman.)

2019. okt. 27. 21:22
 9/15 A kérdező kommentje:

szóval ha nem törik ki 9 farkú akkor kikap konoha.

Akkor így néz ki az akatsuki erősségi sorrendben?


1.Itachi

2.Pain

3.Obito

4.Orochimaru

5.Kisame

6.Konan

7.Kakuzu

8.Sasori

9.Deidara

10.Hidan

11.Zetsu

2019. okt. 27. 21:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Háát rá lehet mondani nagyából bár szerintem Pain azért erősebb Itachinál susano ide vagy oda.
2019. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!