Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki nyerne egy...

Szerintetek ki nyerne egy Piton vs Lupin professzor csatát?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Piton, mert ő a kedvenc :D
2019. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy telihold van-e😀

Amúgy Piton. Egy csomó sötét varázslatot ismer, Remus meg kis kedves, nem akarna harcolni vele. (De szerintem sokkal több van benne, mint azt feltételeznék.)

2019. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha telihold van, akkor se feltétlenül Lupin nyerne, Piton azért elég durva varázslatokat is tud, lehet hogy farkasember ellen is van valami.
2019. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Piton egyértelmű. Piton nagyon nagy stréber volt, és nem véletlen, hogy Dumbledore rábízta magát, mikor beteg lett. Tudta, hogy nagy koponya.
2019. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először én is Pitonra tippeltem, de jobban belegondolva, egy sima párbajban lehet, hogy Lupin nyerne. Lupin igazából nagyon jó volt párbajban, erős varázsló volt. Igen, általában kedves volt, de amúgy nagyon bátor is és harcias ha kellett. Piton zseniális volt és kiváló varázsló, de abban már nem vagyok biztos, hogy egy szemtől szembeni párbajban letudta volna-e győzni Lupint. Lupint Dolohov ölte meg, az egyik legvérszomjasabb, legbrutálisabb halálfaló, de Rowling nyilatkozatai alapján, lényegében a csata idején Lupin nem volt a legjobb formájában, mivel hónapokig visszavonulva élt a feleségével, ezért a reflexei kicsit lelassultak és el volt szokva a párbajtól, lényegében "kicsit be volt rozsdásodva". Tehát, ha arra gondolok, hogy Lupin vs. Piton amikor mindketten napi szinten, aktívan tevékenykedtek a Főnix Rendjében, számomra már nem annyira egyértelmű Piton győzelme.
2020. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Piton! Sok helyen írják, hogy mennyire erős varázsló, emellet a halálfaló éveiből biztosan tömérdek sötét átkot ismer. Lehet, hogy nem lenne egy könnyű párbaj, de Remust azért legyőzné szerintem. Én úgy gondolom, hogy Voldemort és Dumbledore kivételével Piton akárki fölött győzelmet aratna egy párbaj során.
2020. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen először én is így gondoltam, de jobban belegondolva én nem tartom ezt olyan biztosnak. Figyelj, az iskolában James és Sirius lényegében kikészítették. Hiába talált ki sötét átkokat, azokat ellene használták fel. James és Sirius például szerintem sokkal tehetségesebb párbajozók lehetett nála. Ha őszinte leszek magamhoz, akkor én Pitont inkább ravasznak és okosnak tartom sem mint nagy párbajhősnek. Ebből kifolyólag igazából simán eltudom képzelni, hogy Lupin is képes lenne legyőzni. Lupin SVK tanár volt, tehát nyilván ért a sötét varázslatok kivédéséhez, igazából az egyetlen normális tanáruk volt, aki tanította ezt a tárgyat. Lehet, hogy Piton nyerne, de én azon se csodálkoznék, ha Lupin felmosná vele a padlót.
2020. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ne felejtsd el, hogy közel 20 év telt el az iskola óta (plusz-minusz néhány). Ennyi idő alatt, főként a halálfalok között rengeteget fejlődhetett. Az iskolában még nem volt gyakorlata párbajozásban, hiszen otthon sem találkozhatott soha párbajjal. Biztos vagyok benne, hogy mivel kifejezetten értékes embere volt Voldemortnak, így a bájitalfőzésen kívül értenie kellett nem egy dologhoz:)
2020. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!