Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillag kontra gonosz erők,...

Csillag kontra gonosz erők, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de el tudná mondani valaki a Csillag kontra gonosz erők 3.évad 11.rész cselekményét spoileresen, részletesen? Sehol nincs fent interneten. Angolul nem tudok sajnos, a sorozat többi része pedig fennt van valahol. Ha valakinej nem megeröltető, tudna segíteni?

2019. okt. 30. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Most néztem meg angolul YouTube-on, nem mondanám, hogy hú de nagyon értettem mindent, de a 11/1.részben annyi volt a lényeg, hogy Csillag aláakarja irattatni Gazdag Galamb herceggel azt a szörnyes papírt (az egyik részben Csillag kiakad, hogy mennyire rasszisták a Mewniak a szörnyekkel), de ugye Galamb csak egy... Madár, szóval azt sem érti, hogy miről van szó, Marco azt mondja, hogy majd ő aláirattatja Galambbal (megfogja a lábát és gyakorlatilag Marco akarja aláírni a papírt), de ugyebár ez csalás, Pónifej és Csillag kiakadnak, de végül Csillag megengedi Marcónak, csakhogy Marci véletlenül eltöri Galamb herceg lábát, ezért az összes galamb szörnyen dühös lesz, üldözőbe veszik Csillagékat, majd bezárják őket egy kalitkába. A rész végén megjelenik Gazdag Galamb herceg félig betötözött lábbal, és kiderül, hogy megtanultam beszélni, elendegi hőseinket szabadon, és a aláírja a papírt.

A 11/2.részben Csillag meglátogatja Pónifejet, és visz neki sütit, Pónifej behívja a kastélyába ahol nővéreivel találkoznak, Pónifej kiakad amiért Csillag jól érzi magát a nővéreivel, összevesznek, ezután a póni nővérek és Csillag csajos dolgokat csinálnak (befoncizzák Csillag hajat, stb.), de a nővérekről kiderül, hogy van bennük némi gonoszság (azt nem értettem pontosan, hogy mi, de nem is lényeges), Csillag rájön, hogy Pónifejnek végig igaza volt, és kibékülnek. Legvégül Csillag és Ponifej búcsúzkodnak, és amikor Csillag szidni kezdi a nővéreit, Pónifej azt mondja, hogy csak ő sértegetheti a nővéreit, mert igazából ha nincsenek is mindig jó viszonyban, azért még szeretik Egymást, Pónifej apukája is kijön elköszönni Csillagtól, minden szipi-szupi cukiság, és vége is a résznek.

Nyugodtan te is megnézheted YouTube-on a részt, mert a fő szálhoz semmi köze igazából, és úgy is tudod élvezni, ha alig - vagy semmit sem - értesz belőle. Elég idegesítő, mert a 20 perces részt kb 3-4 perces kisrészekben töltötték fel, de még így is élvezhető volt. Remélem segítettem, puszi😽

xoxo

2019. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!