Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Joker film miért lett...

Az új Joker film miért lett ennyire felkapva?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy hogy ismét egy túlhájpolással van dolgunk? Valamiért ugyanaz az érzésem ennél a filmnél mint tavaly a Bohém rapszódiánál, egy átlag film amit felkaptak, de nem értem miért. Nem azt mondom hogy rossz, de semmi extra, mégis az egész világ ekörül forog most.

2019. okt. 31. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Az átlag képregény filmek közt felüdülés. Eleve az egyik legismertebb, legnépszerűbb képregény gonosz áll a történet középpontjában, a színész pedig remekül hozza a karakter, aktuális problémákkal, témákkal foglalkozik, ez pedig elegendő a sikerhez.


Ugyanakkor semmi eredetit nem mutat, amit ne láttunk volna, aki látta a Taxisofőr és A komédia királya c. filmeket azoknak nem fog újat mutatni.


Ma ennyi is elég a sikerhez, túlértékelt, de összességében nem egy rossz film. Nálam 6,5/10

2019. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 HalkHogen ***** válasza:
82%

Én értékelem azt a hatalmas melót, amit Rami Malek vagy épp Phoenix rakott a szerepbe. Továbbá egy bámulatos atmoszférájú, kiválóan fényképezett, remek zenéjű alkotásról van szó. Igencsak elüt a mai, a fejünkre poénáradatot szóró szuperhősös filmektől és egyéb idétlenségektől. Sok embert megszólít, aki úgy érzi, megcsömörlött ettől a sorsa iránt közömbös, romlott világtól, ahol nem segítenek a boldogságában és boldogulásában, akiknek épp ez lenne a dolguk, kötelességük. Persze ezek egyrészt rajtunk is múlnak, de van, ami nem megy felkarolás, odafigyelés, segítés nélkül.

Sokkal jobb történet s megvalósítás ez, minthogy átlagos filmnek tituláljam. Ahogy a Bohém Rapszódia is az volt.

De te mit tartasz tavalyról vagy idénről igazán jó filmnek? Ha van ilyen. Üdv.

2019. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ennek legalább van története, mondanivalója.


Én ugyanezt a hájpot az új Mad maxnél ném értem/értettem. Igazából most sem értem. Oké, látványos, de ennyi?!


Mégis sokan szeretik azt a filmet, kismillió díjat nyert, annál azért csak csak többet ad ez a Joker film. Persze tudom, hogy más kategória, de akkor is.

2019. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Kisfiam neked semmi érzéked a műveszethez, ha ez egy "átlag film"...

A képi világ, amit a főszereplő alakít, a zene...

Nagyon magyon messze van ez az átlagtól.

2019. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Joker karaktere sokadik interpretációjában is érdekes maradt, a film amellett, hogy valóságszagú, valamint következetes a saját világában, a miénkről is elmond pár kényelmetlen igazságot, tehát nem öncélú, a színészi játék magas színvonalú. A filmmel kapcsolatban az a ritka érzés fogott el, hogy valakik itt elsődlegesen el akartak mondani egy történetet, és másodlagosan pénzt akartak keresni, nem pedig fordítva.


Szerintem a film leggyengébb pontja az, amikor fellökik Arthurt a film elején, random elveszik a tábláját és megverik, mintha a "Hogyan hozzunk közel egy karaktert a nézőhöz 101" 1. fejezetét látnám filmvásznon megvalósítva. Személyes kedvencem a talkshow-s rész, amikor próbálják kitalálni, hogy milyen ideológiai álláspont vezette Arthurt a bűncselekmények elkövetéséhez, milyen üzenetet hordoznak a tettei, milyen címkéket lehet ráaggatni, ő meg azt válaszolta, hogy wut, emberek, én csak őrült vagyok, nincs üzenet.

2019. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Te kajak fogyatékos vagy.

Nézd meg a főszereplő játékát, a fényképezést, a zenét, bőven minőségi.

2019. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Azért, mert a ma megszokott színvonalú képregényes szuperhősös filmek között ez kivételesen egy jó film.
2019. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képregényhős.
2019. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 benzin14 válasza:
69%
Gondolom "szegény" kérdező nem ezekre a reakciókra várt, hanem arra, hogy majd mindenki jól egyetért vele, de hát nem így lett. :D És most biztosan szomorú. :(
2020. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul szívesen megnéznék hasonlóan sötét stílusban egy Pingvin, Kétarc, Rébusz, Méregcsok, de akár egy Gyilkos Crok eredet történetet... Bane-ről nem is beszélve

Gyilkos Crok pl lehetne eg, latványos visszataszító börbetegség miatt a társadalomból kistaszított ember aki csak figyelemre vágyik... de azt sosem kapja meg...

2020. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!