Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet csinálni ha folyton...

Mit lehet csinálni ha folyton letilt a Sorozatbarát?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom mit csinál. Rákattintok a beküldött linkre, kivárom a mindenféle reklámot és amikor elindítom a videót csak ennyit ír ki:

429 Rate limit exceed. Video player locked for 24 hours.


A helyzet viszont az hogy hiába várok 24 vagy 48 órát akár egy egész hetet, nem tudok egyetlen videót se elindítani.



2019. nov. 3. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Engedd el. Biztos van más online felület is vagy torrent.
2019. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nem tiltás. Szerintem kérdezz rá a fórumban. Mióta tart ez?
2019. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Velem is ez történik, nem tudom miért..... Azóta meg tudtad oldani? ha igen elmondanád légyszi hogy hogyan? Nagyon hálás lennék.... köszi
2020. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan media player ami csak telefonrol indul, es van ami csak laptoprol. Mirol probalkozol?
2020. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én is így jártam, a 24 óra nem ért semmit.

"Elengedni" nem nagyon szeretném, mert másik online oldalon nem találom sehol a sorozatot, torrentet meg nem tudok leszedni, mert céges gép.

Laptopról néztem eddig is a sorozatot, és most is azon próbálom, de nekem is folyton ezt a hibaüzit írja. Töröltem az előzményeket, de az nem volt elég.

2020. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Közben megfejtettem. Más (amúgy elvileg nem támogatott) böngészőt használva ritkábban jelenik meg a probléma
2020. márc. 31. 21:05
 7/12 anonim válasza:
Na, arra nem is gondoltam, köszi! :D Kipróbálom :)
2020. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
sajnos nekem is ez a hiba van és már kipróbáltam az összes böngészővel de mindenhol ezt írja.ilyenkor mi a teendő?megoldás esetleg van rá?
2020. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nikeiletta3377 válasza:
Szia, próbáltam én is minden fele böngészővel de nekem se engedi, ha valaki esetleg tudja hogyan lehet mégnezni tudna segíteni? Sajna a sorozat ahol eddig néztem csak a 8.ik részig volt feliratozva, AZ SB-n van csak az összes rész fent sehol máshol de egy részt se enged mégnezni :c
2020. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ nekem ez egy működő alternatíva
2020. máj. 10. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!