Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Goblinhoz hasonló koreai...

Goblinhoz hasonló koreai sorozatot mondanátok?

Figyelt kérdés

A koreai sorozatok világába csak nemrég csöppentem bele.

Eddig ezeket láttam még csak:

Whats wrong with secretary Kim

While you were sleeping

W-two worlds

Cinderella and the four knights


Imádtam ezeket is, de a Goblin az az mégjobban magával ragadott, meg is siratott rendesen, főleg az utolsó néhány rész.

Tudtok ajánlani valami hasonló nagyon romantikus, esetleg egyben szomorú drámát?


Ti miket láttatok, amik megsirattak benneteket,ami nagyon jó volt?


2019. nov. 4. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hotel del luna

You came from the stars - Ez kötelező darab

The legend of the blue sea

Korean odyssey

That man oh so

My girlfriend is a gumiho (Ez nagyon aranyos sorozat.)


Ezek egyáltalán nem hasonlítanak a Goblinra, viszont ezek azok a sorozatok, amik a véleményem szerint felérnek hozzá (Vagyis a személyes kedvenceim) Valamint pont olyanok, amiket írtál (Nagyon romantikusak és egyben szomorúak is):

Moon lovers

Kill me, heal me (Ez kötelező darab)

The princess man

The smile has left your eyes


Amiket még nagyon érdemes megnézni:

Strong girl do bong son

Secret

Doctor stranger

Healer

Descendants of the sun

Cheese in the trap

Are you a human

I'm not a robot

Doctor John

Rich man

2019. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod,időközben a koreai odüsszeiát és a kék tenger legendáját is megnéztem. Nem voltak rosszak, de valahogy nem fogtak meg annyira. Lehet túlságosan ragaszkodom a Goblinhoz. Valamiért az nagyon magával vonzott, imádtam. :D

A többi ajánlásod is meg fogom szerintme nézni szép lassan, mikor időm lesz.

2019. dec. 5. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ajánlásaim közül szerintem a Hitel del luna hasonlít a leginkább a Goblinra. Mind képivilágban, mind történetben. Szóval, ha nem sikerül elengedni a Goblint, ez a legjobb hiánypótló sorozat. (Én most néztem meg újra a Goblint, nekem is nehéz 😄)
2019. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamiért amúgy annyira nem fogott meg ez a Hotel del Luna, így leírás és előzetes alapján, de azt hiszem, mindenképp meg fogom nézni, remélem kellemeset csalódok. Bízom benned.:D
2019. dec. 7. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sokáig tanakodtam, hogy megnézzem-e. Szerintem kellemesen fogsz csalódni benne. A női karakter nagyon összetett, az egyik legerősebb női karakter, akivel valaha találkoztam. Egyébként utólag eszembe jutott az Angel last mission: love.

Ez egy egykori balerináról szól, aki megvakult. Kemény, magányos ember vált belőle, aki már azt sem tudja, mi az a szeretet. Kapunk mellé egy szeleburdi, aranyos, kissé pimasz angyalsrácot, akinek az lesz a küldetése, hogy szerelmet hozzon a megkeseredett lány életébe. Olyan karakterfejlődések vannak benne mind a két oldalról, hogy hihetetlen, és annyi gyönyörű balett tánc van benne, hogy már ezekért érdemes megnézni. De a romantika is nagyon erős benne.

2019. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!