Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TOom Holland által játszott...

TOom Holland által játszott pókember, csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
Mármint a színészt magát bírom, meg aranyos, meg minden, és az új Pókember filmek is jók. De.. Nekem olyan kínszenvedés végignézni azokat a jeleneteket amibe szerepel. Kezdve ugye a polgárháborúval. Már ott is idegesítő volt. Aztán jött a hazatérés, ami kész kínszenvedés volt végignézni, rohadt kellemetlenül viselkedik.
2019. nov. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem minden marvel filmet kellemetlen és kínszenvedés végignézni, mondjuk én A galaxis őrzőinél már feladtam. De a moziban leadott előzetesek alapján szerintem is, mármint ugyanaz.
2019. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam vagy csak nem emlékszem minden Marvel filmre, de a Páúkembör Hazatérésére páunt igen. És olyan borzalmasat csalódtam, hogy köszönöm, nekem elég volt a Marvel filmekből.


Szerintem is idegesítő, másrészt annyira nem látom benne Peter Parkert, annyira... Annyira semmi pókemberes nincs benne, hogy borzalom. :( Teljesen elvesztette az egyéniségét, olyan tizenkettő egy tucat karakterré változott. Pedig én kedveltem Peter Parkert.


A film is borzalom, annyira "mai", annyira PC és annyira gyerekes, hogy kínszenvedés volt végig nézni, hagytam is elbóbiskolni magamat rajta...

2019. nov. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másik kérdőjel nekem amúgy a Hazatérésben Mary Jane volt. Szintén nem éreztem, hogy bármi köze lenne az eredeti karakterhez, főleg kinézetre különböznek. Egy iciripicit nagyon. :D
2019. nov. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tobey Maguire-nél nem lesz jobb. Tom Hollandnak nem áll jól a pókember szerepe. Tinik talán kedvelik őt,de szerintem nagyon szánalmas az egész film.
2019. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem velem van a baj 😅😀

Mondjuk én a marvelnek nagy rajongoja vagyok, de úgy tűnik számomra az igazi Pókember a Tobey által játszott marad.

2019. nov. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!