Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Vikingek...

Szerintetek milyen a Vikingek legutóbbi évada? Ha jó miért jó, ha rossz, miért rossz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre több a bullshit benne, pl Floki izlandi szála nem tartott sehová, és olyan vége is lett. Kár érte, pedig igazán jó karakter volt korábban.

Ennek ellenére még mindig egész jó sorozat, reméljük nem csúszik szét teljesen az utolsó évadra. Viszont a Last Kingdom szerintem jobb.

2019. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Flokis szál szerintem is nagyon gyenge. Remélem a következő évadban nem áldoznak rá 1-2 résznél többet.

Ezen kívül szerintem elég jó sorozat. Tetszenek a harc és a csata jelentek (kedvencem Ubbe és a dán király közötti harc, lent linkelem). Érdekes a testvérek közötti rivalizáció. Az árulásokból, újraegyesülésekből talán már egy kicsit sok van, azt hittem abban a korban azért nagyobb súlya volt a hűségnek és a becsületnek, főleg abban a kultúrában. Számomra ez egy kicsit fura.

Amit még kiemelnék hogy Ragnar fiai mennyire hasonlítanak az apjukra néhány jelenetben, akár csak egy pillantásról, mimikáról, vagy mozdulatról legyen szó. Néha mintha 1/1 Ragnart látnám, főleg Ubbe személyében. Nekem egyébként ő a kedvencem, és szerintem ő hasonít legjobban az apjára. Nagyszerű harcos, okos, tudja mikor szükséges a harc és mikor nem.

Az emlékezetes harcjelenet (a végén mikor visszatér az isteneihez, és azok segítségét kéri számomra hidegrázós): https://www.youtube.com/watch?v=DUBU07f8-Vo

2019. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kokszoskároly válasza:
Én elég nagy fan vagyok de várok a szinkronra viszont minden haverom azt mondta hogy jó.
2020. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig eredeti nyelven sokkal jobb ;)
2020. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek, eredeti hanggal az igazi. :)
2020. febr. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!