Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jughead Jones tényleg meghal...

Kata2005 kérdése:

Jughead Jones tényleg meghal a Riverdale 4. évadának a végén?

Figyelt kérdés
SPOILERRRRR: ugye azt hiszem hogy a negyedik rész végén ott van jughead ,,holteste" es a következő részben meg FP le tartoztatja Archie-t Veronicát és Betty-t Jughead meggyilkolása miatt(de ugye ezek későbbi részekből vannak bejátszva a részek végére)De ez így túl egyértelmű lenne és hallottam olyat is hogy meghal meg olyat is hogy nem.Szerintetek meghal vagy ti hallottatok,olvastatok valamit?

2019. nov. 8. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog halni. Az előző évad vége is így zárult, hogy a szünetben történik ez a baleset.

Sajnálom, ha így lesz, pedig rettentően szuper karakter.

2019. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sajnos szerintem is meg fog halni, a negyedik évad 5.része ugyanis megint erre utal, elég egyértelműen. Sajnálom, ha így lesz, egyik kedvenc karakterem.
2019. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én esetleg arra gondoltam, hogy mivel Jug a sorozat narrátora, ő meséli el ezt az egészet -ezért ha ő meghal vége lesz a sorozatnak- így majd a végén megölik őt és nem lesz több évad. de fogalmam sincs🤷🏼‍♀️
2019. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nikii007 válasza:
Szerintem nem fog meghalni mert így, hogy bejátszák túl egyértelmű lenne.
2019. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem merik kiírni a sok kis tinilányka miatt. Kb senki nem nézné, ha nem lenne benne.
2019. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Riverdalegirl918 válasza:
Szerintem nem fog meghalni, nagy nézettséget veszítene a sorozat, és ráadásul a Riverdale mindig kiszámíthatatlan: nem jelentenék be előre Jughead halálát, csak utalnak rá, hogy utána meglepődjünk, és mindenki arról beszéljen, hogy mégsem halt meg.
2020. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Riverdalegirl918 válasza:

!Frissítés! SPOILER!!

Most láttam a legutóbbi részt, és a végén Donna hipnotizálja Bertát, aki ennek következtében megöli Jugheadet. Vagyis nem mutatják, csak azt, amikor megtalálja Archie és Veronica Jughead holttestét, és Bettyt véres kezekkel. A következő rész 3 nap múlva jön ki, 27-én!!!

2020. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mokuska1126 válasza:

Nem gondolnám,hogy meghalt. Most néztem meg a 14.részt amikor meg lett Jug ,,holtteste". Nekem Betty, Archie es Veronica túl nyugodtnak tűnnek ahhoz képest hogy az egyiknek a szerelme a másik kettőnek a barátja halt meg.

Szerintem csak megjátszák a halálát hogy elkapják Donnáékat.

2020. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Eberek MINDENKI NYUGODJON LE A PI...be, Jughead tenyleg meghalt vagyis neki rekt ,ennyi.
2020. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó, a 15. rész nagyot ütött. :O Meglepő volt nagyon.
2020. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!