Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dathomiri boszorkányok...

A dathomiri boszorkányok melyik fajba tartoznak? És hogyan szaporodnak?

Figyelt kérdés

Az éjnővérek sápadt arcú, emberre hasonlító értelmes lények, de szerintem nem (teljesen) emberek. Van a fajuknak bármilyen neve, vagy simán dathomiriak?


Ezen kívül hogyan szaporodnak? Gondolom ha eljön az idő, egy, az uralmuk alá hajtott zabrakkal hálnak, de akkor hogyan nem lesznek szarvaik a lányoknak? Gondolom ha fiú születik az megy a telepre, ahol a zabrakok élnek.

Az elméletem szerint bár képesek gyermeket nemzeni, de ez a gyermek nem lesz hibrid. Vagy zabrak vagy dathomiri lesz. Tehát amelyikük génjei erősebbek, olyan lesz a megszülető gyermek. De ez csak egy feltételezés, ha bárhol írnak erről, kérlek osszátok meg velem.



2019. nov. 10. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem mai a kérdés de azért még itt van egy kis összefoglaló.

Az éj nővérek közül először Assaj Ventress tűnt fel a 2003-as klónok háborúja sorozatban.

Ott ő a rattataki fajba tartozik de mivel a Disney (pontosan nem tudom mikor) felvásárolta a Lucas filmet ezért a 2003-as sorozat semmissé lett.

Ugyebár a Clone Wars filmben és sorozatban újra feltűnik Assaj és itt megismerjük a Dathomiri Zabrakokat és Éjnővéreket.

Ugye a Zabrakoknak két fajuk van. A Dathomiri Zabrakok és egy másik alfaja ami abban más a Dathomiri Zabrakoktól tól hogy ott a hímek és a nőstények ugyanúgy néznek ki. Szarvakkal vannak és a bőrük bőrszínű(a másik alfaj nevét nem tudom de ha érdekel könnyen rá tudsz találni). Na szóval! Az Éjnővérek betelepítették a bolygójkura a Zabrakokat és amint írtad ha eljön az idő akkor tartanak pár izgalmas estét. Az ezekből az éjszakák ból született gyermekek mind a Dathomiri Zabrak fajba tartoznak. Ha lányok lesznek akkor az Éjnővérekkel nevelik őket ha Fiúk akkor még a Zabrak rezervátumban.

Szóval az Éjnővérek a Dathomiri Zabrak fajba tartoznak ahogy a Dathomiron élő betelepített Zabrakok is. Hogy a nőnemű egyedeknek miért nincs szarvak nem tudom, nem hinném hogy valaha is kifog derülni.

Remélem érthetően írtam le ha valami kérdésed van kérdezz nyugodtan.

Ui.:Amiket leírtam mindent a saját tudásomra alapoztam amit videósoktól illetve oldalakról szedtem össze. Ha ezen információk között hibás dolgot vélsz felfedezni akkor elnézést kérek.

Legyen szép napod ha mondhatom ezt így hajnali 3-kor😀

2020. jún. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!