Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek David Lynch...

Ti szeretitek David Lynch filmjeit?

Figyelt kérdés

Amennyiben igen, mi a kedvencetek tőle?


Az én kedvencem a The Elephant Man, de az igazat megvallva szinte mindent szeretek, ami hozzá fűződik.


2019. nov. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nekem is.
2019. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem a filmjei nagy részét. A radírfejet még nem láttam, az Inland Empire-be pedig beletört a bicskám. Soha nem felejtem el neki, hogy az ő nevéhez fűződik a Twin Peaks sorozat, ahogy azt sem, hogy olyan lett a harmadik évad, amilyen. Előbbit pozitív, utóbbit negatív értelemben gondolom. Erről hosszan lehetne vitázni, és meg is tették sokan. Úgy gondolom, Lynch azért forgathatta le a 3. évadot, mert a rajongók lelkesedése töretlen maradt. Nem értek egyet azzal, hogy a nézői elvárásokat maximálisan ki kell elégíteni, mert abból gagyi lesz. Elismerem, hogy a Twin Peaks az ő (és Mark Frost) szellemi tulajdonát képezi - bár Amerikában ez azért nem egészen így működik - és ez alapján úgy alakítja a történetet, ahogy neki tetszik. De az, hogy ilyen szinten szembe ment az elvárásokkal, nekem nem jött be. Haragszom, mert ő nem csak mást forgatott, mint amit látni szerettem volna, de ezáltal elvette tőlem és egy csomó hasonlóan gondolkodó rajongótól az esélyt, hogy egy, a saját szájam ízének megfelelőbb folytatást kaphassak valaha is. Tudom: fontos, pótolhatatlan szereplők haltak meg (Frank Silva), lettek széjjelműtve (Lara Flinn Boyle), vonultak vissza (Michael Ontkean) vagy kergültek meg (Michael Anderson), de ennél akkor is lehetett volna jobbat. Ez egyéni vélemény persze, nem akarom megsérteni azokat, akiknek ez tetszett.
2019. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a tp 3. évadja még az elözö kettöt is túlszárnyalta. Akinek nem tetszett, az nem szereti Lynchet.
2020. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!