Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AS harry potter című filmben...

AS harry potter című filmben hogyan is hívták akinek olyan furcsa szeme volt mi a neve nem ugrik be?

Figyelt kérdés
tehát a nevire vagyok kivácsi hogyan hívták és hogy meg e halt ha meghalt akkor melyik részben és hogyan halt meg ?

#Harry Potter #luplsluck
2019. nov. 15. 14:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
alastor mordon eszembe jutot és igen voldemort megöli őt eszembe jutot vagyis olvastam csak nem emlékszek rá hogy mikor ölte meg és hogyan ? nem ugrik be pedig láttam öszes részt ez szerintem rosszul látam
2019. nov. 15. 14:53
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Kulcsszó alapján sztem Horatius Lumpsluckra gondolsz, de a fura szemekből inkább Dobby, a házimanó ugrik be :D

Lumpsluck túlélte a háborút, de Dobby sajnos nem, Bellatrix leszúrta a Malfoy-házban, mikor hoppanálással megszöktette Harryéket (a 7. részben történt ez).

2019. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt részegen írtad?


Alastor "Rémszem" Mordon. A hetedik könyv elején (A halál ereklyéi) halt meg, Voldemort gyilkos átkot lőtt rá.

2019. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pedig olvastam is ez szerintem roszul olvastam nem emlékszem rá pedig jó szerepléo volt kár volt őt kiveni azt tudom segített harrynek akkor érte a baj
2019. nov. 15. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy Mordon.

Ő is a 7. részben halt meg, mikor megszöktették Harryt a Privet Driveról. Mundungust védelmezte, aki azonban Harrynek volt álcázva, de dehoppanált (Voldi meg volt bizonyosodva, hogy ő az igazi Harry, hiszen a legképzettebb aurorral utazott), mikor kezdett melegedni a helyzet, Voldemort pedig eltalálta Mordont a gyilkos átokkal.

2019. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
privet driver az hol volt ?
2019. nov. 15. 15:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Az Dursleyék lakhelye volt, egyébként London külvárosában van Surrey városrészben (grófságban) :D
2019. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jah igen ott gondolom csak gazdagok laknak
2019. nov. 15. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem egy szegény környék, voltam ott élőben is, és tényleg úgy néz ki, mint a filmben :D
2019. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát gondolom te se lehet sz szegény ha oda eljutottál
2019. nov. 15. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!