Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ilyen témában...

Tudnátok nekem ilyen témában filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy választott családi életciklusról kell dolgozatot írnom, ehhez olyan filmet keresek, amely vagy fiatal pár, vagy kisgyermekes, többgyermekes, tinédzser korú gyermekes család, már kirepült gyermekes család vagy esetleg özveggyé válás időszakát mutatja be. A probléma az, hogy nem lehet egyszülős, vagy "patchwork" család, csak sima egyszerű pár gyere(kek)kel.

Már nagyon régóta nézelődök, de eddig egyik sem az igazi azok közül amiket találtam, szóval nagyon hálás lennék, ha valaki tudna valamelyik témában ajánlani valamit.

Amik nem jöhetnek már szóba: A legszebb dolog, Amerikai szépség, Amit még mindig tudni akarsz a szexről, Iris: Egy csodálatos női elme; mivel ezeket már órán megbeszéltük.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget! :-)



#film #gyerek #család #szülő #családi életciklus
2019. nov. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnünk kell Kevinről

Augusztus Oklahomában

Utódok

Apró titkok

A hűtlen

Hölgyválasz

Ha a férfi igazán szeret

2019. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2019. nov. 16. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Enyém, tiéd, miénk (2005)

A szív bajnokai

Apátlan anyátlanok

Örömapa 1,2

2019. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ernelláék Farkaséknál. Remekül bemutat egy családot.
2019. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. nov. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!