Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, hogy fogják még...

Szerintetek, hogy fogják még jobban elcseszni a star wars-ot a 9-ik résszel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem fogják elcseszni, egy nézhető korrekt film fog érkezni. Igazából soha nem lehet olyan filmet/sorozatot készíteni ami minden fanatikusnak meg fog felelni.
2019. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Csak azért hozzák vissza Palpatint, hogy ray gyorsan lenyomhassa.

Kylo Ren megtérül.

Túl sok "remény" monológ.

A régi karakterek tovább gyalázása.

Elbénázott harc koreográfiák (mint az utolsó jediben).

Gagyi poénok minden 2. percben, drámai jelentekben is.

rose tico.

2019. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Ennél jobban? Úgy, hogy elfelejtik bekapcsolni a kamerát a forgatáskor. Bár lehet, hogy azzal élvezhetőbb lenne a végeredmény. :D


Szerintem az fog történni amúgy, hogy Palpatine visszatérésekor elmagyarázza, a Patriarchátusba vetett hite tartotta őt életben, majd mansplainingeli Rey-nek, hogy nincs ellene esélye, mert ő nőből van. A drámai vereség után Rey visszavonul Kalifkoorniába. Baltaarcával önmagát keresve belebotlik egy rejtett barlangban egy ritka Vaginium fába, ahol az Erő női oldala egy anomáliát kreál, Rey elájul. Magához térése után felfedezi a "TIme's Up!" tetoválást a bal karján. Három perccel később észreveszi, hogy ereje és ügyessége hirtelen felülmúlja a korábbi idők összes Jedi mesteréét, amitől a legyőzöttnek hitt főhős új eséllyel tud szembenézni Patrialpatine-nel. Kylo, látva, mennyire király dolog a feminizmus, meggyónja Rey-nek, hogy pénisze van, mely után közösen indulnak a főgonosz felkutatására és legyőzésére a Millenium Falcon fedélzetén. Útközben találkoznak x-szárnyúakkal és egy tizenegyedik, épülőfélben lévő Halálcsillaggal. A pilóta csávó eközben állatokat ment, a token n.igger meg az ázsiai pedig Miazma kapitányt rektelik újra. A Palpatine v2-vel vívott küzdelem közben Kylo meghal, amitől Rey teljesen bepipálódik, majd felizzik karján a tetoválás és egy brutális és látványos támadássorozat végén levágja az antagonista kezeit, de megkegyelmez neki, hogy átadja a szomszédok szintű morális tanulságát. Palpatine rájön, hogy annyi szép dolog van a világban, sith képességeit használva újraéleszti Crylo-t. A nagy összeölelkezést drámai fordulat követi, mert ahogy távolodunk a szeretetteljesen összebújó Rey-től, Palpitól meg a vastag csávótól, megjelenik a kép jobb alsó sarkában a Skorpiókirály egyik mechanikus lába, és gép hangon ennyit mond: "Mesterem..?", majd bekapcsolja a fénykardját. The end, gyere jövőre is, f.aszfej, köszi a pénzt!


Ja, és a kisállatok megmenekültek, plazma kapitányt pedig fejjel lefelé kiaggatták száradni, hogy mindenki rajta nevessen. Ezek az ekszpektációim, de szerintem még így is sikerülni fog szubvertálni őket.

2019. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért csesznék el?
2019. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát már elengedtem a star warst.. Szerintem te tedd azt. Régiek jók, az újak baromság, érdektelen, egyszer nézhetős fos.
2019. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint elengedném az egészet, csak hát a családom...
2019. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
hát nézd meg, ne várj sokat és akkor talán nem fog annyira fájni
2019. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Én pl hiányoltam a 8. részből az LMBTQrandombetű-karaktereket, így bizakodok, hogy ezúttal a képünkbe tolják ezt is, ha már a femináciknak, PETA-nak, SJW-oknak csontig benyaltak.

Leia is szerepelni fog benne, remélhetőleg Carrie Fisher emlékét is a sárba tiporják.

Talán még a F&F sorozatból is merítenek némi ihletet, és igyekeznek egységnyi idő alatt a lehető legtöbbször kimondani a család szót (vagy igen, ahogy fentebb írták, a reményt, vagy bármilyen hasonlót).

2019. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tislerics Máté ***** válasza:
75%

22-es csapdája: Ha megtartják RJ ötleteit és ahhoz hasonló filmet csinálnak, akkor azért lesz rossz. Ha meg teljesen újraírják tanulva a hibákból, akkor meg nem fog kerek egésznek tűnni az új trilógia.


Már belátta a Dinsey is, hogy ezt elbénázták. Túl hamar álltak neki a forgatásoknak. Úgy vetették rá magukat az aranytojást tojó tyúkra, hogy az menten összesz@rta magát... Semmi gond, újra kell forgatni ezt meg ki kell venni a kánonból. Ilyen egyszerű! :)

2019. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy oké hogy George Lucas nem ért a szerelmi történetekhez, de valamiért érdekes volt a történet és a világ amit megalkotott. Nos, a Disney nem tett hozzá semmi újat, mondjuk ezen nem kell csodálkozni nincs tehetségük az alkotóknak. Ez olyan mintha valaki jól el tud játszani más dalait, de sajátot nem képes írni ami ütne. Na ez a helyzet a mai star wars alkotókkal. Annak kéne csinálni aki létrehozta és tudja miért szeretik az emberek ezt a világot: George Lucasnak.
2019. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!