Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi thriller film címét...

Régi thriller film címét keresem, valakinek nem ismerős a leírása?

Figyelt kérdés

Mar regota keresek egy 2008 kornyeki ,(de lehet hogy korább) tv ben is leadott thrillert.


Eleg megrazo,es izgalmas film,mert egy csaladba beepulo pedofil( gyilkos is?),az anya kislanyat gyogyszerrel elkabitja,es megeroszakolni keszul.

Mikor az anya megtalalja oket,es a pasi nyakat hatulrol elvagja....

Ha valaki tudna a cimet,jo lenne..


A pasi tobb kislanyt is begyogyszerezett,es megeroszakolt,de arra mar nem emlekszem,megolte e oket.Az anya gyanakodok ra valamiert,es figyeli.A kislanyat egyszer nem talalja,es keresi a hazban,ugy nyit ra a pasira,a vegen megoli.....ennyi remlik.


Közben kaptam tippet,de nem a Mostohaapa.


2019. nov. 18. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

anya kislanyat gyogyszerrel elkabitja,es megeroszakolni keszul....


akkor már ne hívjuk anyának!

2019. nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Családba beépülő pedofil

nem a saját gyereke,hanem az anyáé.

De úgyse tudod a címét, úgyhogy hagyjuk is, ha nem is érted...

2019. nov. 20. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ezek kozul valamelyik? Ha nem, akkor irj be te valamilyen szot, vagy szerwplot, ha emlekszel es tuti meglesz.

2019. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szereplot
2019. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szereplot egyatalán nem tudok!

Sok helyen,es regota keresem,de senki se tudja,mintha eltunt volna!

Te milyen angol kulcsszavakat irnal,nem tudok sajnos angolul!

2019. dec. 2. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
En a mostohaapa, a megeroszakolas es (lany)gyerek szavakat irtam be a leirasod alapjan, mert maga a film nekem nem remlik. Ha a listat, amit linkeltem, megnezted es egyik sem az, akkor passz, de ha beugrik meg valami, szolj nyugodtan, mert en viszont tudok angolul. :)
2019. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!