Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Nemtudszrolamsemmit nevű felhasználó kérdése:

Senryuu Shoujo-hoz hasonló animék?

(Most ezt láttam és nagyon tetszet)...

Illetve jó bármilyen aminek köze van a sulis szerelemhez. Lehet comedy, fantasy vagy akár ecchi de az első szempont fontos lenne.

Ha valaki tud, irjon pls.

(Ja és nem belémkötni, hogy: "hülyegyerek! keress utána")

Keress kérdéseket hasonló témában: anime

nov. 19. 00:10  Privát üzenet  

A válaszok

Én is láttam az animét, de ahhoz hasonlót nem nagyon tudok mondani.

Viszont ajánlani tudok néhány szerintem vicces, iskolai és romantikus animét amiket nagyon szeretek:

Kaichou wa Maid-sama

Lovely Complex

Campus Alice

Rascal does not dream of bunny girl senpai

Toradora!

Special A

Maidens of the Savage Season

Yamada and the 7 Witches

Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains

Kokoro Connect

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

The World God Only Knows

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 26. 23:53 Privát üzenet

A SoL animéket szeretem, de a kimondott 1v1 ethernal love sztorikat annyira nem ismerem. Az ökörködős háremeseket viszont annál jobban, mert ott inkább a humorra koncentrálnak. :D

De! javaslom nézz fel az Anime Addicts-re. Hatalmas tudástár található ott leírással kész fordításokkal és egy egy anime ismertető alatt még hasonló műveket is ajánlanak. A fórumokon meg hozzánk hasonló csendes őrültekkel tudsz társalogni, eszmét cserélni. Van chat is. :D Ehhez a Senryuu Shoujo-hoz pl a Bakuman-t ajánlottak. (A története nekem tetszetős)

# 2/2Időpont nov. 28. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok hasonló animéket?
Ismer valaki hasonló anime filmeket mint ezek?
Ismertek hasonló sorozatokat?
Zöld könyvhöz hasonló filmek? Vagy életrevalókhoz hasonló?
Ehhez hasonló filmet, sorozatot tudtok írni?
Ehez a történethez hasonló anime sorozatokat szeretnék nézni Tudtok ilyesmit mondani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!