Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sötét lLovagban Selina Kyle...

A Sötét lLovagban Selina Kyle (Macskanő) lefeküdt Bruce Wayne-nel (Batman)?

Figyelt kérdés
TUDOM hogy filmvásznon nem látunk semmi ilyet (érthető okokból), de a kulisszák mögött ők hivatalosan megvoltak egymásnak a kánon szerint? Mert elég sok erre utaló jel volt...

2019. nov. 20. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi van? Most a színészekről beszélsz vagy a szereplőkről? Nekem nem világos. És milyen jelekről beszélsz?
2019. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért, a színészek is lefeküdtek? :D Arról nem hallottam, én most in-universe beszéltem a témáról. A jelek meg egyértelműek, láttad te a filmet?
2019. nov. 20. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Láttam, de miért lenne egyértelmű?
2019. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja ha nem emlékszel akkor mindegy.
2019. nov. 20. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Na! Ne vágd már be a durcit! Csak mondd el a jeleket, mert legalább 10-szer láttam már azt a filmet!
2019. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
A filmben nem, de a képregényben igen.
2019. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem vágtam be a durcit, de most kezdjem el jelenetről jelentre elemezgetni? Nézd meg újra a filmet, de most figyeljél erre. Főleg a film második fele, a bál után meg mikor Selina meg akar lépni utána. Meg a legvégén mikor újra összejönnek stb. Szerintem ezek elég jó irányadók, pont ezért érdekel hogy ez most hivatalos vagy sem.
2019. nov. 20. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A film végén megcsókolja Selina Bruce-t. Eddig stimm. De a végén a kávézós jelenetben, nem egyértelmű, hogy Alfred a valóságot látja-e vagy csupán azt, amit látni szeretne mielőtt meghal. Bruce-t egy nővel az oldalán, boldogan...
2019. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaja, de pont ezért kérdezem mert nekem sem egyértelmű hogy ők most összejöttek és megvolt a dolog, vagy sem? Mert mint mondtam elég sok dolog utal rá de nem egyértelmű. A képregényes választ is köszönöm, abban tudom hogy volt minden, de én most a filmre gondoltam.
2019. nov. 20. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű. Pont ezért lett így lezárva a film. Hasonlóan mint az Eredetben.
2019. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!