Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Állandóan valami új sorozatot,...

Állandóan valami új sorozatot, filmet nézek meg, de egyik sem tetszik. Lehet hogy már egyáltalán nem tetszenek a filmek és a sorozatok? A stranger things 3. évada sem tetszett már annyira mint az első két évad.

Figyelt kérdés
Szóval hogyha bármit nézek nem tetszik... Ilyen létezik hogy már nem tetszenek? Mert 1-2 éve még nagyon tetszettek de mostmár unalmasak stb..

2019. nov. 21. 05:52
 1/5 A kérdező kommentje:
+majdnem mindennap nézek sorozatokat de unalmasak.. régebbi sorozatok amiket néztem olyan izgalmasak voltak.. stb..
2019. nov. 21. 06:16
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Akkor nézzél régebbi sorozatokat :D Van ez így. Én a Cobra 11-et, meg a millió nyomozós szarokat se tudom, hogy tudja még valaki szeretni.
2019. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Nekem is hasonló a problémám. Teljesen kiégtem. A legtöbbet teljesen ostobának tartom, annyira bugyuták és agysejt pusztítóak.

Ha ezt kérdezik "mit néztél utoljára?", akkor nem tudok rá válaszolni, mert vagy nem emlékszek már rá vagy annyira cikinek tartottam, hogy megmondani sem merem, hogy én megnéztem.

2019. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
YouTube - tech és science csatornák. Ha az is bugyuta, alapíts céget :)
2019. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem hinném, hogy veled van a baj. Én is azt tapasztalom, hogy 1-2 évad után nagyot romlik a legtöbb sorozat színvonala. Ritka eset, ha 3-4 évad után is képes lekötni.
2019. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!