Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem ezt a...

Csak én nem értem ezt a Family Guy jelenetet? Ha te érted, kérlek magyarázd el nekem!

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy (már nem emlékszem pontosan melyik évad, hányadik rész) a "halál" autóbalesetet szenved. Odamegy hozzá a "szuperhalál", és mondja a "halálnak", hogy meghalt, és egy kínai baba testében születik meg pont most. Abban a pillanatban a "halál" eltűni, de egy pillanat múlva ismét megjelenik. Mire a "szuperhalál" megkérdezi hogy kislány- e, a "halál" pedig igennel felel. Tehát hogy is van ez? Honnan tudta a "szuperhalál", hogy kislány testében született újjá a "halál"? A "halál" hogy tudott visszatérni, ha éppen akkor született újjá? Hogy is van ez?

#halál #Family Guy #szuperhalál #kínai baba #kínai kislány
2019. nov. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Kínában születési korlátozás volt érvényben kb 10 éve és minden család fiút akart. A lányokat elvetették mert csak mindenkinek egy gyereke lehetett. Ez azóta megszűnt. Mindenesetre egy gyerek volt támogatva lehetett több is de arra már nem jártak a támogatások amik jócskán leszívják egy átlag család péztárcáját.

Na a sorozat viccesen arra utalt hogy mivel lány így elvetették a magzatot a halál meghalt és nyílván visszatért halálnak.

2019. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2019. nov. 21. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából az, amit az első mondott, csak annyi, hogy nem a magzatot vetették el, hanem a megszületett lányt ölték meg valószínűleg. Kínában (és Indiában) sokszor megölik a lánygyereket.
2019. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!