Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyen anime létezik?

Ilyen anime létezik?

Figyelt kérdés
Olyant keresek amiben a kardforgatás a fő dolog, a főszereplőnek egy legendás mestere volt de ezt senki se tudja mert titkolja, itt jön még a képbe az hogy vannak olyan kardforgatok akik valamiféle mágiát vagy egyéb dolgot raknak bele a kardjukba és azt leszögezném nem mágikus kard meg ilyenre gondolok, hanem hogy a haragjukat, dühüket, boldogságot vagy egyéb érzelmet vagy mágiát raknak bele, ezek nagyon ritkák és ezek közé tartozik a főhös is,lényegében ilyen fajta animéket keresek és még egy fontos,ezt csak kitaláltam,nem animebol vettem se semmiböl,nem tudom létezik e fajta anime ezért is kérem a segitségeteket.

2019. nov. 21. 20:46
 1/2 Krúdy Gyula ***** válasza:

Bleach?...


Spoilereket nem írnék deeee van átfedés azzal amit írtál.

2019. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Douluo Dalu

Kínai cgi sorozat. A főszereplő srácnak a mesterét lenézik, mert nem olyan erős, viszont zseniális tudással és elméletekkel rendelkezik, csak senki nem figyel rá. Meglátja a lehetőséget a srácban, és a srác is benne, és megígéri, hogy bebizonyítja az elméleteit, és sikerül is neki. Így a végén mindketten eget rengető hírnévre tesznek szert. Itt nem kardok vannak, hanem harci lelkek, ami lehet akár fegyver is, de többnyire nem az. Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom.

2019. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!