Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, mennyire lesz...

Mit gondoltok, mennyire lesz Palpatine-nak "releváns" szerepe a leendő Star Wars filmben?

Figyelt kérdés
Szerintetek a film nagy részén ő is jelen lesz? Vagy inkább csak a végére fog kapni szerepet ilyen nevető harmadik személyként?

2019. nov. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Palpatine-nak csak a tudata maradt fenn, és azon mesterkedik, hogy fizikailag is visszatérjen. Manipulálja Kylo-t és Reyt valahogyan a film során, amivel a film végére eléri a célját és visszatér fizikai formában is. Aztán persze a film végén legyőzik.
2019. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az a Rey vs Kylo Ren párbaj jelenet is a végén lesz, ugye?
2019. nov. 22. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát ezt nem tudom :D én azt mondanám, hogy legalább 3 parbajuk lesz a filmben, de egyik sem a végén.
2019. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ja, azt hozzátenném, hogy a szivárgások nagy részét én kamunak tartom
2019. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha semmi szerepe nem lenne nem hozták volna vissza. Nyilvánvaló hogy fontos lesz.
2019. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire, csak az előzetesben volt benne, hogy 3 embert sikerüljön becsalni a moziba és ne üresen menjen le a film. De az a kopasz gollam lehet visszatér.
2019. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tislerics Máté ***** válasza:
Ha az ébredő erőből indulok ki, akkor lesz nagy szerepe. Ha meg a TLJ-ből akkor simán lehet hogy ez is csak egy megvezetése a nézőnek, ahogy Snokeról is kiderült, hogy csak főgonosznak akarják láttatni, de meghal a lezáró rész előtt...
2019. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!