Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guyban ki számotokra...

A Family Guyban ki számotokra a legellenszenvesebb karakter és miért?

Figyelt kérdés
Kik azok a fontosabb szereplők közül, akiket nem bírtok, és miért?

2019. nov. 24. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Quagmire és Brian


Glenn-t a szexuális kultúrája, Briant pedig a politikai nézetei miatt nem bírom.

2019. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lois apja, Mr. Pewtersmith. Rasszista, és nagyon erőltetett poénokat írtak neki
2019. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Joe, mert egy nyomorék.
2019. nov. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Magg-et nagyon megcsinálnám, meg széjje is nyaanám. Mindig bejöttek az olyan szemüveges, kissé lúzer csajok. Hol tudnék nekijje írni, hogy talizzunk?
2019. nov. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
79%
Brian, mert pont olyan mint én :D
2019. nov. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lois. Talán a hangja miatt, meg alig vannak jó poénjai. A legjobbak viszont Stewie és Brian. Az ő közös kalandjaik mindig a legszórakoztatóbb részek.
2019. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Lois. Annyira idegesítő és kicsit sem vicces. Peterrel pedig még jobban utálom, pedig ő még néha egész vicces is.
2019. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, szeretehető az összes. Inkább az ilyen időhúzós jeleneteket nem szeretem pld amikor Peter talalkozik a kakassal es verekednek egy fel részen keresztül. Vagy amikor Herbert verekszik a másik öreggel lassitott felvételben. Töltelék dolgokat nem szeretem unalmas, nem ad hozzá a dolgokhoz semmit, csak a jatekidőt ússzák meg olcsón.
2019. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!