Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars könyv alapján...

A Star Wars könyv alapján csinált film vagy film alapján csinált könyv?

Figyelt kérdés

Vagy mi alapján csinálták, és hogy íródott a story?

Mármint az első 3rész késöbbi az azt követő 3nál, hogy működött ez?



2019. nov. 25. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Anno: Hát egy zseni - G. Lucas - megírta a forgatókönyvet, megcsinálta a filmeket.


Most: A hiénák - Disney - összekaparják azokat a dolgokat, amiket a zseni által kitalált dolgoktól elélveztek a korábbi filmekben a rajongók. Három filmbe sűrítik ezekkel nulla történettel, felhipeoljoák, eladják, kaszálnak. Ennyi.

2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

"Hát egy zseni - G. Lucas - megírta a forgatókönyvet, megcsinálta a filmeket."


Érdekes egy faj ez a "SW rajongó". A PT idején még Lucas volt maga az antikrisztus, most meg már zseni? :D

2019. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg filmötlet volt mind, utána íródtak a könyvek. A könyveket általában nem a kész filmek, hanem az eredeti forgatókönyvek és Lucas folyamatosan változó elképzelései alapján írták. Ezért van olyan sok eltérés a filmek és könyvek közt, például a legelső Star Wars regényben Jabba még egy emberszerű lényként van leírva és az Uralkodót egy erőtlen személyként jellemzik, akit a politikusok irányítanak a színfalak mögül.
2019. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyv volt, Dűne a címe. Vagyis hát Lucas azt olvasta, amikor az ötlete támadhatott.
2019. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
#2-es Én mindig bírtam és tiszteltem Lucas munkásságát és kreativitását és nekem Jar-Jarral se volt bajom...
2019. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!