Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A harry Potter című filmben...

A harry Potter című filmben Beatrix lestrange mikor bukkan fel?

Figyelt kérdés
tehát melyik részben bukkan fel ?

2019. nov. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az azkabani fogolyban.
2019. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az otodikben
2019. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
oh #1nek igaza van, rajta van az egyik plakaton
2019. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már azskabani fogolyban én ugy tudtam hogy még a tűz serlegében sem játszik?? vagy ifen főnix rendjében szerintem
2019. nov. 26. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Főnix Rendjében szabadul az Azkabanból.
2019. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen tudtam hogy valaki beírja csak már el kel olvasnom k=onyvben filmben láttam esgzer de k=onyvben gondolaom sokkal izgalmasabb majd elolvasom mikor és hogyan szabadul
2019. nov. 26. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A tűz serlegében bukkan fel. Harry látja a tárgyalást, amikor Azkabanba küldték. Az azkabani fogolyban meg csak emlitve sincs. A plakáton Sirius van, tekintve, hogy még csak ő szabadult ki.

2. Igen, tudjuk hogy el kéne olvasnod, nagyon idegesítőek már az idióta kérdéseid. Olvasd el, értelmezd, és majd csak utána gyere vissza. Most mit vársz tőlünk, írjuk le az egész könyvet? Minden aprosagra rakerdezek, ahelyett hogy megvenned/kolcsonkerned valakitől a könyvet és elolvasnád.

2019. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
MáR OLVASOM
2019. nov. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!