Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A star wars animacios sorozata...

A star wars animacios sorozatat mennyire eri meg nezni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem nem “gagyi”-e, mennyire hiteles (tudom, hogy a kanon resze)

2019. dec. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most melyikre gondolsz? Clone Wars, Rebels, Resistance?

Amúgy a CW-t mindenképp megéri megnézni, a Rebels kérdőjeles (én nem láttam), a Resistance viszont full gyerekeknek készült, megnézheted, de nem hagysz ki vele semmit.

Amúgy én azt tanácsolnám hogy kezdd el őket nézni, és ha leköt akkor fejezd be, ha nem hát nem.

2019. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket? 3 is van.


A TCW-t abszolút megéri a hivatalos kronológiai sorrend alapján (az epizódok számozása nem kronológiai sorrendben van). Bár a korai epizódok kicsit gyerekesebbek, egy idő után viszont nagyon megkomolyodik a sorozat, és elég komoly témák előjönnek (66-os parancs kidolgozása pl.)... Sokszor a filmek plothole-jait is megmagyarázza.


A Rebels már gyerekesebb, a vége felé az is megkomolyodik viszont, bár annyira komoly mint a TCW sose lett. Szerintem ezt is megéri megnézni.


Az Erő misztikumát mindkét sorozat rendkívül jól mélyíti, és nagyon bátran is nyúl magához az Erőhöz. E tekintetben sokkal jobb mint az ÖSSZES SW film. Kivéve talán Az utolsó Jedik, ami minden korábbi filmnél bátrabban nyúlt az Erőhöz.


A Resistance-t nem néztem.

2019. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszhoz annyit fűznék hozzá, hogy a Clone Wars, és a The Clone Wars nem ugyanaz, előbbi egy 2003-as 2D rajzfilmsorozat, az utóbbi pedig egy 2008-as 3D CGI animációs sorozat. Szerintem az utóbbira gondolt a válaszoló
2019. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ami nem Disney az mind jó
2019. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem Disney az mind jó"


Egy megcáfolhatatlan, legit érveken alapuló lebezetést hallhattunk... Ja nem

2019. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2003-as "sima" Clone Wars az már nem kánon, ez azért fontos.

A 2008-as Clone Warsot nagyon javaslom, nagyon nagyon sok új ismerettel, élménnyel, karakterrel gazdagítja a kánont, így utólag visszagondolva el sem bírnám képzelni nélküle az SW univerzumot.

A Rebels is jó, tény hogy valóban kicsit gyerekesebb, de pár epizód után az is megkomolyodik és nagyon király részek is vannak benne (pl. a 2. évad szezonzárója még a Clone Wars legtöbb részére is ráver), és az is elég sokat ad az univerzumhoz.

A Resistance már nagyságrendekkel gyengébb, egyrészt engem rohadtul zavar az anime-stílusú animáció (alapból utálom az animéket cakompakk), másrészt ez a sorozat már tényleg vastagon infantilis, és a másik kettőhöz képest viszonylag keveset ad a kánonhoz. Nem mondom hogy nézhetetlen, de ezen sokszor untam magam, elég egyhangú is sokszor, sok epizód teljesen filler (felesleges), és a hangulata is másabb. Nem borzasztó, de nem is túlságosan erős sorozat, ezt csak akkor javaslom ha hardocre fan valaki vagy sok ideje van. Az első kettőt viszont ne hagyja ki aki szereti a Star Warsot kicsit is.

2019. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én biztos nem nézném. Ha a 6 filmen kívüli világ érdekel akkor jedi knight 5 részes sorozatot ajánlom Kyle Katarn főszereplésével.
2019. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!