Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen érzés lehetett anno...

Milyen érzés lehetett anno moziban megnézni A majmok bolygója záró képsorait, úgy, hogy nem sejtették a film végét?

Figyelt kérdés
Egyáltalán létezik film, ami elérte ugyanazt a hatást a befejezésével azóta, mint amit A majmok bolygója?

2019. dec. 2. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

különböző reakciókat válthatott ki az emberekből, biztosra veszem hogy volt olyan is aki magában végig olyan elméletet szövögetett, épített fel hogy nem lepte meg a vége...


nagyon elhamarkodott gondolat ezt annyira egyedivé tenni, hisz ha belegondolsz minden emberre máshogy hat egy film, addig is láthatott nagy csavarokat, meglepő fordulatokat, vagy ha váratlanul is érte, letudta egy ilyen "na bakker ezt nem gondoltam" volna egyszerű érzéssel :)

2019. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tv-ben láttam először, és annyira megérintett a vége, hogy sírni kezdtem. Igazából Charlton Hestonnal együtt üvöltöttem volna. Láttam azóta többször is, de már nem vált ki akkora reakciót. Moziban döbbenetes lehetett, kicsit irigylem azokat, akik ott látták először.
2021. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!