Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A John Wick film kontrétan...

A John Wick film kontrétan miről szól? Miért ennyire jó film? (SPOILER! )

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elkepzelni egy olyan pszichopata gyilkos állatról, mint John, hogy szeretett volna egyáltalán valaki életében. Így tisztára hiteltelen számomra, hogy érzelmi okokból kedd gyilkolászni.

2019. dec. 3. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúról szól.

Tele van elképesztő akció jelenettel.

2019. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pedig szerintem teljesen érthető. a lány aki élete szerelme meghal,s az egyetlen dolog ami az emlékéhez köti,az egy kölyökkutya amelyet brutálisan agyonvernek. persze John sosem volt más mint egy kiváló gyilkológép,de az ember maga nem ennyire egyszerű,nem ennyire fekete-fehér. a szerelmes,a férj az is ő volt,de az megszűnt létezni amikor a nő elment.
2019. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, de egy pszichopata gyilkos állat, hog, hogy tud szerelmes lenni? Ilyen nem létezik.
2019. dec. 3. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem pszichopata ez volt a munkája ebbe nevelkedet ere képezték ki hogy egy gyilkoló gép legyen 3. Részbe vissza is tér oda.
2019. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha persze....
2019. dec. 3. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy pszichopata is tud szeretni. Miért ne tudna?
2019. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, önmagát.
2019. dec. 4. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Wick nem pszichopata. Ennyi erővel azok a katonák akiket kiküldenek Irakba meg Afganisztánba harcolni, azok is pszichopaták?

A pszichopaták azok akik szórakozásból megölték a kutyáját, az egyetlen megmaradt társát és az egyetlen kézzelfogható dolgot ami Wicket az elhunyt feleségéhez kötötte, nem mellesleg egy ártatlan élőlényt. Talán képzeld magad a helyébe. Az már más tészta hogy indokolt-e ezután 200 embert hidegvérrel megölni, olyanokat is akiknek semmi köze nem volt az ügyhöz, de amúgy azok mind bűnözők, szóval...

A második-harmadik rész meg ugye megint érthető, először van egy feladat amiből nem szállhat ki, utána meg hátba döfik és az életére törnek, természetes hogy ha vagy ő vagy az ellenfelek, akkor nem fog habozni kinyírni őket, különben azok ölik meg őt. A harmadik részt meg végképp nem kell magyarázni.

Abban a világban mindenki bűnöző, mindenki gyilkos és mindenki egy kicsit pszichopata, Johnt a körülmények teszik azzá. Szerintem nincs ebben semmi furcsa.

2019. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!