Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mia és én animációs gyermekm...

A Mia és én animációs gyermekmese sorozatnak van negyedik évadja?

Figyelt kérdés
Hugom elkezdte nézni a mesesorozatot és nagyon kiakadt amikor vége lett a harmadik évadnak, és én nem találtam meg sehol a negyedik évadot. Létezik egyáltalán negyedik évad? Ha igen tudtok olyan oldalt mondani ahol hugom megnézhetné? Ha nem létezik akkor lesz valaha negyedik évad vagy a sorozat már lezárult?

2019. dec. 8. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű oldalakon fel van tüntetve a negyedik évad, de még nem jött ki.
2019. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ért véget a sorozat, csak az adott évada! Az 1.évad 2012-ben (magyarul 2013-ban),a 2.évad 2014-ben (magyarul 2015-ben),a 3.évad pedig 2016-ban (magyarul 2017-ben) került bemutatásra. Ígértek egy 4.évadot is 2020-ra, viszont a Corvid miatt nagyon megcsúztak, valamint nem is ez volt előtérben, hanem egy mozifilm, amelyet szintén 2020-ra ígértek a "Mia és én a film" címmel, de itt is közbe szólt a Covid, ezért ezzel is csúsztak 2022 májusáig. A film címét végül "Mia és én Centópia hőse" - ére változtatták, amely 2022 augusztus 11-étől a magyar mozikban is képernyőre kerül... A film történetéről annyit tudni, hogy Toxor a béka ember akarja magáévá tenni Centópiát. Az animáció a filmnél sokkal másabb lett, valamint azt is furcsáltam, hogy Gargona nincs benne... De, hogy a kérdésre is válaszoljak a 4.évad készül és leghamarabb 2022 telén, legkésőbb 2023 tavaszán debütál is, persze ez még csak eredeti nyelven, magyarul pedig (tippre) 2023 őszén érkezhet. A történetről nem sokat ismertettek. Annyit tudni, hogy Mia (az élőszereplős verzióban) egy farmon tölti a nyarat. Az animációs verzióról történetben semmit nem tudni, egy két kis pár másodperces animáció kiszivárgott, de semmi jelentős dolog nem látszik rajtuk... Remélem visszatér Rixel... Remélem segíthettem!
2022. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és azt elfelejtettem, hogy a neten egy-két helyen 6 évadot írnak, mivel pár országban a

3 évadot elfelezték, tehát 2db 13 részes évadot csináltak egy 26 részes évadból

2022. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsi 2002 ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Április 6-án este 19:00-kor debütál MAGYARUL a 4.évad a Minimaxon, amelyet követ a mozifilm 19:25-től. Ezután mindennap 15:00 fele kerül leadásra egy újabb epizód... Visszatér Gargona, Rixel, Dax, a Munculusol és Lord Drakon is, immár fizikai testtel!
2023. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, pontosítanék... Az első rész 6-án lesz 20:00-kor. Ezt követi a mozifilm 20:20-tól... Ezt követően pedig mindennap 15:30-kor érkezik majd új rész...
2023. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!