Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is elolvadtok a Bébi Yoda...

Ti is elolvadtok a Bébi Yoda láttán?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ühüm ☺️biztos, hogy jó zsíros a fülecskéje ☺️
2019. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon aranyos szerintem is.
2019. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

Aranyos nagyon, és a sorozat is baromi jó! Jon Favreau nagyon érzi az SW űr-westernes stílusát. A 90-es éveben voltak ilyen sorozatok, mint a Knight Rider vagy az Szupercsapat, Xéna, stb. amikor mindegyik kis résznek volt egy tényleg faék egyszerűségű sztorija, kellemes hangulattal jópofa poénokkal és mindenki élvezte, mert nem akart többet és kevesebbet sem adni annál, mint amit elvárnak tőle.


Baby yoda (a gyermek) sem hivalkodóan cuki. Nincs túltolva, nincs beleerőltetve azért hogy majd legyen mit venni karácsonyra a gyereknek. Talán ezért is imádja mindenki....

2019. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Bébi jabbát a népnek.


A yoda fajú 50 éves "bébi„ yoda nekem már túl cukimuki porgos meg csak a bögréket meg egyéb bizbazokat akarják eladni a képével.

2019. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 és ehhez mit szólsz?: [link]
2019. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tislerics Máté ***** válasza:

#5! ezt!


[link]


#4! Te is nagyon tájékozott vagy a témában... :D


Ha bögréket meg bizbaszokat akarnak eladni vele, akkor miért nem gyártottak ilyeneket? Mondjuk karácsony előtt? Na NA?


MEGA FAIL! (2x)

2019. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idegesítő az a sok hype, egyébként talán még tetszene.
2019. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem nagyon nézem a Mandalorian-t, ezért engem nem fenyeget ilyen típusú, a szervezetre negatív hatású fizikai halmazállapot változás. Ami képet meg láttam, hát oké.
2019. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon aranyos☺️
2020. jan. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!