Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet még filmeket "venni"...

Autistajojo kérdése:

Lehet még filmeket "venni" valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Nemrég megnéztem moziban az aszfalt királyait, de szeretném mégegyszer (vagy többször) megnézni, de nem akarok mégegyszer moziba beülni. Meg tudnám esetleg venni valahol, vagy marad a videás 240p?

2019. dec. 8. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megveheted DVD-n, de arra még várni kell pár hónapot.
2019. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A filmeket csak a mozis lefutás után pár hónappal adják ki hazavihető formátumokban. Ha meg lehetne most venni mondjuk DVD-n, akkor ki menne el rá a moziba? Várj türelemmel kb. 6 hónapot, és akkor megveheted. Vagy nézd meg még egyszer moziban.
2019. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Torrent oldalakra vajon hogy kerülnek fel "dvdrip" és hasonló formákban? Kiadják lemezen és azt atkonvertaljak aztán feltoltik kalózok, hogy letölthesd.

Moziban megy pár hónapot, aztán miután lefutott Kiadják lemezen és legális letoltő oldalakra. Aztán pár év és tévén is le fogják adni. Bár nem tudom tévét néz e még valaki xd.

2019. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-mozi(ma már nincs olyan, hogy ellopják a kópiát, és előbb látod, mint a mozi megjelenés, idősebbek biztos emlékeznek ilyenekre, ma már jobban őrzik a kópiákat, mint az elnököt)

2-mozis felvétel, kamerák fejlődésével egyre jobb minőségben-igazi mozi élmény közös nevetéssel(nevetéstől nem hallott poénokkal)és belógó fejekkel, későn érkezőkkel, zacskózörgéssel

3-dvd,bd kiadás, ezzel egyidőben letöltőoldalas megjelenés különböző minőségben

4-TV

2019. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy a mozis felvétel mozival egyidőben, DVD kb 4 hónap
2019. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!