Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van mindenki rákattanva...

Miért van mindenki rákattanva a Stranger Things-re? Mi olyan jó benne?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert 80as évek nosztalgia
2019. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
80-as évek hangulat, aranyos, vicces karakterek, akiket az írók remekül megírtak. Nagyon jól hozzák azt a tipikus gyerekviselkedést, amilyenek mi is voltunk.
2019. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Mindig van valami amit érthetetlen módon felkapnak, filmben, sorozatban, zenében, sportban egyaránt.
2019. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dongaben ***** válasza:
100%

Fene tudja... A valóság, és a képzelet vegyítése jó arányban az 1.-2, évadban, ami jó. A 3. évad, az már inkább egy elmezavarodott képzelete a Szovjetúnió által felépített földalatti komplexummal az USA-ban...

Számomra inkább a barátságról szólt, mint a túlvilág szörnyei elleni harcról. De, mindenki másként gondolkodik. :)

2019. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi "olyan jó" bármely más fantasy/drama sorozatban, filmben? Vagy megfog valakit vagy nem... Annyi hogy ez olyan témákat és időszakot érint, amit sokan szeretnek, és persze minőségben is ott van.
2019. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Én néztem asszem 4 részt, szerintem valahol nagyon rossz, engem nagyon fárasztanak az olyan filmek, amiknek semmi közük már a valósághoz, és ezt komoly arccal előadják mégis. Meg nagyon sablonos. De amúgy abban a tekintetben jól megvan csinálva, hogy ennek ellenére eléggé nézeti magát, mert aranyosak a karakterek, bármennyire sablonosak, olyan szórakoztató-szerethető. Kb. nekem egy szinten van a Walking Dead-el, azt se szeretem összességében.
2019. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántásból, de ha fárasztanak a valóságtól elrugaszkodott filmek, akkor rengeteg klasszikust sem szeretsz, durván minden második film ilyen. Akár a Star wars vagy bármi egyéb, amik egyébként jó filmek. Ezeket természetesen ugyanúgy megpróbálják hitelesen eljátszani a színészek. Fikció, de attól még lehet drámai.
2019. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Imádtam az első két évadot, de a harmadik évad bűnrossz. Így elszúrni egy jó sorozatot! Ezt nem néztem volna ki a Netflixből. És nagyon nem tetszik, hogy divat lett belőle. Remélem, a negyedik (utolsó) évadra összekapják magukat.
2019. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#8-as, nekem a harmadik is tetszett. Mi több, számomra talán az volt a legjobb. Így érdekelne, hogy miért nem tetszett, de tényleg.
2019. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
MINDEN! :D Nem vagyok egy nagy sorozatos, de a Stranger Things olyan szinten elvarázsolt hogy az valami félelmetes. A hangulata, a karakterek, minden! Mind a 3 évad nagyon tetszik de az első és a harmadik különösképp. 3 nap alatt végig néztem de tervezem hogy másodszor is neki ülök.
2019. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!