Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mozi ajándékjegy és az ajándék...

Mozi ajándékjegy és az ajándékutalvány ugyanaz?

Figyelt kérdés

Tesómnak és a barátnőjének venném ajándékba online.

De az online vásárlásnál viszont a számlán kívül mást nem postáznam. Email-ben küldik elvileg a jegyet, de így meg nem tudom fizikailag oda ajándékozni.

Vagy hogy működik ez?



2019. dec. 13. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szinonimája a jegy az utalványnak.

A jegy egy termék, ami nem köthető el másra. Általában egy fix előadásra szól.

Az utalvány szabadon felhasználható bizonyos (szerződésben kötött) keretek között.


A te esetedben nem általános dolgokról van szó, hanem konkrét esetről.

Hol vetted?

Ott le kell legyen írva, milyen feltételekkel lehet igénybe venni a szolgáltatást.


(bár egyre több a csaló a valóságban és a cyber téren is, nem mindegy, ki honnan vásárol, pl cigánytól kerékpárt, utcán gyógyszert, nem veszek, mert lopott, vagy hamis...)

2019. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem vettem meg.

De csak elektronikus utalványként küldenék emailben.

6 hónapon belül kell felhasználni bármilyen filmre.


Csak ha elektronikus úton kapom meg az utalványt, akkor nem tudom ajándékba adni nekik fizikailag.

2019. dec. 13. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinyomtatod, akkor fel tudja használni?
2019. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A közelben nincs lehetőség nyomtatásra sajnos. Személyesen majd megérdeklődöm. Azért köszönöm!
2019. dec. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!