Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skywalker kora teória -...

Skywalker kora teória - spoileres kérdés?

Figyelt kérdés

Szerintetek a végén miért nem látjuk Kylo Ren szellemét is?

Neki is ott kéne lennie az anyja és Luke mellett, de nincs ott, ami nekem nagyon fura. Hallottam olyat, hogy két világ között rekedt meg ilyenek és így visszahozható lesz, meg olyat is, hogy igazából sose hagyta el a Halálcsillag roncsait és úgy tűnt el, hogy visszakerült oda a teste csak. Szerintetek van rá esély, hogy nem halt meg vagy visszahozzák?



2019. dec. 21. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem illett oda. Rey Luke és Leia szellemét látja, a két mesteréét, akik elindították őt az útján.
2019. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Luke látta az apját is, nem csak Obivant meg Yodát. Miért lenne ez most más?
2019. dec. 21. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az a lényeg, hogy a metaforikus "szüleit" látja. Akik tanították, akik mellett felnőtt. Ezért mondja, hogy a neve Skywalker.

Az, hogy eltűnik a teste egyértelműen azt jelenti, hogy eggyé vált az Erővel. Ez elég alaposan le van fektetve a filmekben. Olyanról szó sincs, hogy két világ közt rekedt a lelke meg akármi, akkor nem tudott volna eggyé válni az Erővel.

2019. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!