Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scarlett Johansson jövőre...

Scarlett Johansson jövőre végre megnyerheti az Oscart?

Figyelt kérdés
Annyira örültem neki mikor olvastam hogy őt is mint esélyest emlegetik a jövő évi Oscarra. Az tény hogy sikerült pont egy halál unalmas, semmilyen filmben nyújtott alakítását kiválasztani (pedig voltak szenzációs filmjei, mint a Sziget, bármelyik Marvel-film amiben Black Widowt alakította, az Under the Skin stb.), de tudjuk hogy működik az Oscar manapság, szóval nem az számít mire jelölik majd ha jelölik, csak maga a jelölés, az hogy végre lesz esélye megkapni. A kérdésem: ti mekkora esélyt láttok rá hogy végre megnyerje a díjat ami annyira régóta járt volna neki? Ti is örülnétek ha sikerülne? Szerintem az életműve, tehetsége, alázatossága és népszerűsége miatt rég kijárna neki, abszolút megérdemelné.

2019. dec. 21. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szanalomból? Vagy egy konkrét film kapcsán?
2019. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TR75 ***** válasza:
57%

Szerintem A sziget meg a Marvel-filmek nem voltak szenzációsak. Persze ez csak az én véleményem. A sziget egy jó ötlet elmájkelbéjesítése, mintha két filmből vágtak volna össze egyet. Az eleje inkább elgondolkodtató, a második fele meg akció mindenek felett. Scarjo Fekete Özvegyként dögös, oszt kábé ennyi. Az Under The Skin szintén esélytelen volt díjra, szerintem a könyvhöz képest nagy baklövés (bár az igaz, hogy a film hangulata tényleg nagyon erős), Scarlett Johanssonnak meg titokzatoskodnia kellett meg rögtönöznie.

Golden Globe-ra jelölték már ötször, (az Elveszett jelentés az egyik kedvenc filmem, a Bobby Long is kifejezetten tetszett), de szerintem ő nem az a kifejezetten Oscar-esélyes színésznő.

Én kíváncsi vagyok az új filmjére is (főleg arra, hogy Adam Driver mellett mire képes), nem gondolom, hogy tényszerűen unalmas lenne a Házassági történet. Inkább tipikusan olyannak tűnik, amiért lehet Oscart kapni.

De szerintem az Oscar még nem jár neki. Mondom ezt úgy, hogy amúgy talán a kedvenc színésznőm - ámbátor azt nem felejtem el neki, hogy eljátszotta Kuszanagi Motokót a Ghost In The Shellben >( De mivel a film vacak, ezért nem veszem véresen komolyan.

2019. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Imádom Scarlettet, de ő azért nem az a "kijárna már neki egy Oscar" kategóriájú színésznő. Vannak nála jóval idősebb és jobb életművel rendelkező színésznők, akiknek nincs Oscarja és lehet nem is lesz. De SC még mindig nagyon fiatal. Rengeteg ideje van.


Amúgy nem pártolom, hogy az Oscart életmű alapján osztogassák. Kapja az, aki az adott évben a legjobb volt!

2019. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem nem olyan jó színésznő hogy kijárna neki.Hasonló mint Emilia Clarke jól néz ki azt ennyi fapofával végigjátsza a filmjeit semmi több.
2019. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Összekevered a színészi alakítást a legjobb film kategóriával, vagy legalábbis összemosod a kettőt. Oké, hogy neked a korábbi filmjei jobban tetszettek Scarlett Johanssonnak, de az Ő színészi teljesítményét kell nézni a legjobb színésznő kategóriánál, nem azt, hogy a film, akiben játszott, az jó-e vagy sem. Amúgy is lehet, hogy neked unalmas az új filmje, mások pedig dicsérik.

Az Oscart sokan bírálják, de a te érvelésed nem nagyon állja meg a helyét. Mert szerepelhetett volna a Forrest Gumpban meg az összes jó filmben is (eltekintve attól, hogy azok mikor készültek), ha nem nyújt olyan teljesítményt ő maga, hogy oscart kapjon érte.

2019. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a Marriage Storyra utaltál, mint "unalmas" filmre, akkor gondolom még nem is láttad. Személyem szerint a legjobb film, amit az idén láttam, jó a forgatókönyv, végig leköt a film, Adam Driver is igazán kitett benne magáért, megnevettet amikor meg kell, és sírsz amikor ő is. Na ő már tényleg megért az Oscarra (bár az Éhes szívekben nyújtott alakításáért is kijárt volna neki).
2019. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Márvel film vicc kategória. Sosem fog egy színész se kapni szuperhősfilmre, le lehet nyugodni. Ledger kapott a Joker miatt, de csak azért mert meghalt a forgatás után.
2020. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A házassági történet az egyik legjobb film, amit mostanában láttam. Mindkét főszereplő abszolút megérdemelné az Oscart. De sajnos férfi kategóriában Joaquin Phoenix fogja kapni.
2020. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megkapja... Azért nem volt olyan nagy kunst az a Joker. Adam Drivernek kéne járnia. Nagyszerű volt abban a házasságos filmben.
2020. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A golden globe-ot is Phoenix kapta. Az meg ugye az Oscar előszobája. Nem mintha az ő alakításával bajom lenne, de az én szememben Driver jobb.
2020. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!