Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen információk vannak a...

Milyen információk vannak a Galaxis őrzői 3. részéről? Lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Összevissza olvasok mindenféléket a filmmel kapcsolatban, mindenhol mást írnak, van ahol eleve azt írják nem is lesz ilyen film mert kirúgták a rendezőt meg kaszálták a forgatókönyvet (pl. Wikipédián is írtak ilyet), máshol meg (pl. fórumokon vagy potenciális jövőbeli Marvel filmeket felsoroló listán) meg tényként írják hogy lesz, de a szereplőkkel, rendezővel stb. kapcsolatban is olvasni mindenfélét. Engem az érdekelne hogy jelenleg hivatalosan hányadán áll ez a film?

Lesz-e egyáltalán ilyen, van bármi hivatalos bejelentés? Ha nem akkor a többi kérdésem tárgytalan is, ha viszont mégis, akkor kik fognak pl. szerepelni benne? Lesz benne Gamora, Nebula, vagy Thor? (Nyilván Quill, Mordály, Drax, Groot adottak.) Megjelenése mikorra várható? Ki rendezi?



2019. dec. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak annyi biztos hogy 2020 ban
2019. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2020-ban? Én úgy tudtam jövőre csak a Fekete Özvegy és az Eternals jön...
2019. dec. 22. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A botrány óta a Disney visszavette James Gunn-t, így ő lesz a rendező.

Az IMDB 2021-re írja.

2019. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesz. James Gunn írja és rendezi. Hogy kik fognak szerepelni benne, azt nem tudni. Megjelenési dátum még nincs, viszont van végtelen sok pletyka. 2020, 2021, 2022, 2023, vagy bármikor máskor...
2019. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh rendben akkor elnézést kérek a félreinformálásért. mikor beírtam a keresőbe ezt a dátumot írta
2019. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!