Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supergirl (Kara Danvers) és...

Supergirl (Kara Danvers) és Marvel Kapitány (Carol Danvers) miért rendelkeznek ugyanolyan névvel?

Figyelt kérdés
Ez amúgy ma tűnt fel nekem, mivel nem nézek Supergirlt. Mindkettői női szuperhős, csak az egyik DC, a másik Marvel, és valamiért mindkettőt ugyanúgy hívják? És még csak azt se lehet mondani hogy a "Danvers" vezetéknév olyan gyakori lenne mint mondjuk egy Smith vagy Clarke vagy Jones, konkrétan élő embert ilyen névvel még nem láttam. Ebből nekem egyértelmű hogy valaki másolta a másikat, de melyik és főleg miért? Ennyire nem tudnak eredeti ötletet kitalálni?

2019. dec. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés amúgy komoly vagy trollkodás?
2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted? Mégis mi benne a trollkodás? Megmagyaráznád? Természetesen komoly. Vagy szerinted normális hogy két rivális képregény két kvázi ugyanolyan tulajdonságokkal bíró szereplőjének még a neve is betűre azonos?
2019. dec. 29. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen én is gondolkodtam ezen, de miért is nem lehet ugyan olyan a vezetéknevük. Van például Sam Wilson(sólyom) és Wade Wilson(deadpool). Ugyan olyan átlagos vezetéknév, mint a Danvers.

2020. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Arra viszont rá jöhettél volna arra, hogy a Supergirl c. Film évekkel ezelőtt kiadták, tehát nyilvánvaló! De nincs a kettő között összefüggés, kitalált karakterek!
2020. febr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ennél sokkal összetettebb. Azért, mert Supergirl előbb ment a TVben, nem jelenti azt, hogy előbb megvolt, mivel képregények alapján készültek. Ráadásul Marvel kapitány eredetileg a DChez tartozott és pasi volt xd
2020. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!