Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni a Vámpír...

Érdemes elkezdeni a Vámpír Naplókat?

Figyelt kérdés
Nem tudom,megéri-e végignézni mind a 8 évadot.Valaki aki már látta esetleg véleményezné?Köszönöm előre is.

2019. dec. 30. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen. 5. évadig láttam + 8x16.

Az első évad nagyon jó (mármint kis tini Fejjel). Utána az eredeti család, főleg Klaus miatt. (the Originals kapnak külön sorozatot)

Ötödik évadra viszont nekem már unalmas lett a szerelmi háromszögek sorozata vagy felnőttem... Nagyon sok eseményt újra meg újra elovesznek mintha nem lenne más ötletük. Damont alakító színész az elején helyesebb, fiatalabb, vagányabb. Ráadásul Nina és Ian szerelmes volt, ami nagyon látszódik a képernyőn, főleg a szakítás után (utolsó évad).

Ha szereted a természetfelettit, a vámpírokat, a romantikát, a bonyodalmakat, akkor kezd el nézni.

2019. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legacies a mostani tvd "hagyaték". Ez is jó csak itt kevesebb a "csúnya véres" jelenet. Plusz itt alig van szex jelenet. Nincs annyi dráma. Sokkal enyhébb az előző sorozatokhoz képest. Viszont itt a főszereplő csaj kemény, teljesen az ellentéte Elenának. Sokkal szimpatikusabb. A boszik is több szerepet kapnak. A tvd és to vámpírosabb. A legaciesban a főszerep a boszorkányokké. A vámpírok háttérbe szorulnak.
2019. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is megéri,főleg hogyha utána meg szeretnéd nézni a the originalst (mivel spin off sorozat nem nagyon lenne értelme szerintem mert a tvd jobban elmagyaraz mindent)

Én is nem rég fejeztem be és nem bántam meg

(Annyit viszont hozzátennék hogy elég ltet volna neki 5 évad is mert a végét már túlságosan kinyújtották)

2019. dec. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most darálom 4x az egész sorozatot :D
2020. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,2,3 évvada jó... aztán 12 es karika semmi horror benne...átis tértema barátok köztre :D elena jó csaj am érdemes nézni Bár a true blood sokkal jobb volt.. ;)
2020. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes megnézni. Én az egészet megnéztem, az utolsó részt pedig végig is bőgtem (még akkor is, amikor éppen boldog jelenet volt😅), mert, lehet hogy nagyon sablonosan hangzik, de ezzel lényegében nekem egy korszak zárult le. A karakterek nagyon szerethetőek, a sztori ötletes és kreatív (bár azért ebben a sorozatban is voltak silány részek, de azt a sok jó kárpótolta) és úgy önmagában élvezet nézni.

Persze ez nagyon függ életkortól és stílustól is, de én a helyedben adnék neki egy esélyt.

2020. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok a negyedik évad felénél. Imádom. Nem nagyon szoktam filmeket, sorozatokat nézni, mert nem kötnek le, nem érintenek meg, csak töredékrészük. De ezt egyszerűen imádom. Szerintem megéri. :)
2020. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugy voltam vele nem biztos hogy érdemes lenne de végül is elkezdtem és életem egyik legjob élményeit okozta mer egyszerűen imádom és szerintem nagyon megéri mind a 8 évadot megnézni bár szerintem a story az 5. évadtol kezd igazá izgalmas lenni de elöt is nagyon jó!!
2020. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!