Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orange is the new black 6....

Orange is the new black 6. évadában/utána van még bármilyen pillanat, elem amiért érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Imádtam a sorozatot, úgy az ötödik évad feléig, de egyre unalmasabb, sok a felesleges szereplő, mindenki karaktere egyre irritálóbbá válik. Érdemes folytatni, vagy hagyjam inkább?

2019. dec. 31. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból a 6. évadot érdemes bepróbálnod. Az ötödik évad eseményei után szétbontják a nagy stábot. A szereplők egy részét más államba/intézménybe szállítják, és ők ki is szálltak a sorozatból. A latinok egy részét is szétbontják, ketten kitoloncolási eljárás alá kerülnek és a sztorijuk egy ilyen gyűjtőben folytatódik. A maradék szereplő pedig a maximum biztonsági szárnyba kerül, így jóval kevesebb szál és karakter marad a végére.

A két fő cselekmény az egyik főszereplő szabadulása és visszailleszkedése a társadalomba (7. évad így megosztottan kültéri és börtönös jelenetes), a másik a deportálásra várók küzdelme hogy találjanak jogi kiskaput a maradáshoz, a harmadik a lázadás utáni történek tisztára mosása - itt van egy karakter akire rákenik az őr meggyilkolását, és az ő életfogytiglani ítélete és fellebbezés körüli dolgok vannak.


Ha imádtad, a maradék 2x13 rész darálva is lemegy egy hét alatt, még ha középszerű is lenne a minősége. Nézhetetlenül rossz nem lett.

2019. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nyálasabb lett, nagy konfliktusok nem voltak benne inkább már a lezárásra készültek a készítők, látjuk hogy mi lesz azokkal akik még a börtönben maradtak, meg egy pár szereplő aki szabadul.


Lázadásos évad tetszett nekem legjobban

2019. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah én már csak a 7.-ről írtam a 6-ra már nem nagyon emlékszem mi volt a fő téma
2019. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6.ban voktak a gonosz ikrek, ők rivalizáltak a börtön 2 ellentétes felében 😁
2020. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!