Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csalás történt a Star Wars...

Csalás történt a Star Wars IX. Része kapcsán a Rotten Tomatoes oldalon?

Figyelt kérdés

[link]


Az Audience Score 86%-on áll, de úgy, hogy már 9,600 értékelésnél ennyin állt, s azóta minden nap megnézem (több mint egy hete), többször is, s még egyszer sem változott, egy százalékot sem.

Pedig már közel 75,000 értékelés van...


És különben is, mennyire reális az, hogy a legkritizáltabb Star Wars filmet ilyen magasra pontozza 75 ezer ember?

Miközben minden fórumon megy a vita, hogy jó film e vagy sem (itt is) és minden 2. kommentelő tökéletesen elégedetlen.

Közben az IMDB oldalon pedig állt, 6.5, 6.8, és 7 ponton is, most pedig 6.9 ponton van.

De a 8.6-ot egyszer sem közelítette meg.



2020. jan. 1. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Utaltak rá többen, hogy befagyasztották. Nem tudom, hogy ez lehetséges-e. Elméletileg maradhat a százalék éppen ugyanannyi, mint 9600 értékelésnél, de erre szerintem kicsi az esély...
2020. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha így van, az gáz. Sajnos nem lett jó.
2020. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Emlékszem, az IMDb-n több napig nem lehetett értaékelni a Trónok harca záró epizódját... Ha ezt meg lehet oldani, szerintem a fagyasztás is lehetséges amúgy...


Elég sokaknak feltűnt már; redditen, youtube-on is beszédtéma most a kérdésed.

2020. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy összeesküvés elmélet, semmi több. Egyébként én láttam 84, illetve 85%-ot is, még az első napokban. Nincs az befagyasztva. Fogadd el, az emberek nagyrészének tetszik ez a film.


A különbségnek pedig minden bizonnyal az lehet az oka, hogy a Rottenen a TLJ-s ámokfutás óta igazolnod kell értékelés előtt, hogy ténylegesen láttad-e a filmet. IMDb-n nincs ilyen kikötés, így ott garázdálkodhattak a trollok. Mivelhogy a filmre már a megjelenés hetének hétfőjén lehetett szavazni, egyből megjelentek a trollok, akik nem is láthatták a filmet, és nyomatták rá az egyeseket. Ami azért eléggé le tudja húzni a pontszámot.


Persze én most le leszek pontozva, mert én vagyok a "62%-os dizni felszopó". Igaz, hogy egyedül az én válaszaim alapultak tényeken, a többi meg feltételezéseken és összeesküvés elméleteken.

2020. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként parancsolj: [link]


Itt láthatod, hogy az értékelők igen nagy része 4 vagy 5 csillagot adott rá.

2020. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Én nem tudtam, hogy többen is észrevették már ezt, de most hogy utána olvastam, meggyőződésem, hogy valóban csalás történt.


Én valóban láttam a filmet, IMDb-n egyébként 5 csillagot adtam rá, szóval a sok elvakult fan mellett akik 10 csillagot adnak rá, meg a trollok mellett akik 1 csillagot adtak rá, végülis elhiszem, hogy 6.9 az átlag.


Viszont több mint egy hete mindennap megnézem a rottent, van hogy napi sokszor és egyszer sem láttam, hogy változott volna.

Ezzel kapcsolatban, hogy Te láttad, kedves utolsó, szerintem kamuzol.

2020. jan. 1. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Hát persze, sejtettem. Az agyatlan haterek már csak így működnek: a kicsi agyukban eldöntik mi az igazság, aki meg mást mond, az csak hazudik :DDDDD komolyan, megnézném a haterek átlag IQ-ját xD


Hidd el haver, láttam a 84 és a 85 százalékot is, december 19. környékén. Sajnos screenshotom csak 88 és 89%-ról van. [link]


Komolyan amúgy, mit találtok még ki? :DD A TLJ-nél "lefizették a kritikusokat, hogy felpontozzák". Idén "elfelejtettek utalni nekik", ezért "befagyasztották az audience score-t". Komolyan, elment a maradék eszetek is? Nőjetek fel inkább és fogadjátok el, hogy sokan vannak, akinek tetszik a film.

2020. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ezek után mondja azt valaki, hogy a Fandom Menace nem létezik
2020. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék hater? Nekem nem tetszett a film, ennek meg vannak az okai és ki is tudnám fejteni, de nem akarom szétoffolni a saját kérdésemet...

Mint írtam is IMDb-n 5 pontot adtam rá, ez nem olyan katasztrófálisan rossz.

Főleg nem az én értékrendem szerint.

Nálam csak a 2001, A Space Odyssey a 10/10...

Vagy mondjuk a Ben-hur, vagy a Partacus.

Egy Eraserhead, vagy Empire Strikes Back 10/9.

Egy Taxidriver, vagy Joker 10/8.

Ez a film történetesen tőlem csak 10/5.

Elnézést.


Ettől még nem vagyok hater.


És igenis irreálisnak tartom, hogy az említett összes filmnél jobbra legyen értékelve.


Amúgy a fotódon amit linkeltél, hogy állt, 89%-on is, stb., az egyik akkor készült amikor 25 ember értékelte, a másik pedig akkor amikor 600.

Én azt írtam, hogy 9,600 óta kísérem figyelemmel és azóta nem változott.

Pedig már 75,000 felett van és csak ma is több ezer ember értékelte.

Nyílván nem akkor fagyasztották le amikor még csak 600-an értékelték, előbb megnézték, hogy megy e lentebb.

2020. jan. 1. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Azért vagy hater mert nem tetszett a film, és ezt ki akarod vetíteni a világra, ezért olyan képtelenségeket találsz ki, hogy "befagyasztották az értékelést", csak mert nem azt a számot mutatja amit te szeretnél látni. Amit linkeltem még az első válaszomban, ott simán megnézheted, hogy a legtöbb ember 4 és 5 csillagot adott a filmnek, tehát teljesen reális a 86%.


És abban sincs semmi irreális, hogy 65 ezer értékeléssel később is ugyanennyi. Ez csak matematika. Sok ember ad rá jó értékelést, ezért így marad. Az itteni kommentekből meg felesleges kiindulnod. Kb. ugyanaz a 10 ember vitatkozik minden SW-os kérdés alatt. 10 emberből hogyan tudsz következtetni 75 ezerre?


Neked nem tetszett a film. Elfogadjuk. De akkor te is fogadd el, hogy nekem másoknak, sokaknak meg tetszik. Ne találj ki képtelenségeket azért, hogy igazolhasd, hogy ez a film nem tetszhet másoknak sem. Lépj tovább. Ez csak egy film.

2020. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!