Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger things várható...

A Stranger things várható bármelyik tévecsatornan magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Én nem talaltam semmi infót erről, ti láttatok valamit?

2020. jan. 2. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd, a Netflix nem adja el a sorozatait (nagyon ritka kivételek vannak), nekik abból van pénzük, hogy náluk kifizeted a havidíjat és ott megnézed, nem pedig ingyen megnézed az országosan fogható tévében. Régen még előfordulhatott, hogy ha egy sorozatot magyarul is le akartak adni, akkor megvette egy magyar tévé és leszinkronizálta, viszont azóta a Netflix már magának szinkronizáltatja a saját sorozatait is, pont azért, hogy még több néző legyen, de csak náluk.
2020. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószinű, legalábbis a közel jövőben biztos nem. De fentvan kismillió helyen, pl. lesd meg jobbmintatv-n (indavideo).
2020. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
fennvan netflixen is magyar szinkronnal
2020. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem érdemes nézni magyar szinkronnal. Hülye volt az is, aki kitalálta. Ezért nem tudnak a magyarok (tisztelet a kivételnek) egy értelmes és összefüggő mondatot összerakni angolul. Abba meg már bele sem megyek, hogy mennyit veszít egy film az értékéből a szinkron miatt. Főleg olyan filmek esetében, ahol igenis fontos az a bizonyos brit/amerikai/olasz akcentus. Taccsra vágja az egész filmet, ha mindent magyarul szinkronizálnak. "Csodálatos" példa erre a "Green book". Borzalom!
2020. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

megnéztem a stranger thingset szinkronnal

hát mit mondjak a kövér paradicsomot sikerült fonnyadt paradicsomra szinkronizálni.

2020. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!